kwiat jabłoni

i

Autor: mat.promocyjne

Kwiat Jabłoni zakwitnie w iławskim amfiteatrze

2021-06-16 13:03

Iławskie Centrum Kultury szykuje kolejną letnią imprezę dla fanów ambitnego popu. Tym razem będzie to koncert prawdziwych gwiazd tego gatunku czyli Kwiatu Jabłoni.

Koncert Kwiatu Jabłoni zaplanowano na 6 sierpnia w iławskim amfiteatrze. To jeden z najpopularniejszych polskich zespołów młodego pokolenia.

Kasia i Jacek Sienkiewiczowie mają na koncie dwa świetnie przyjęte albumy. “Niemożliwe” z 2019 roku bardzo szybko osiągnęło status podwójnej platyny, natomiast najnowsze dzieło “Mogło być nic” zadebiutowało na pierwszym miejscu oficjalnej listy sprzedaży i po miesiącu pokryło się złotem. Oryginalne brzmienie, milionowe wyświetlenia pod teledyskami oraz wyprzedane trasy koncertowe stały się ich znakiem rozpoznawczym. Muzycy dali się poznać szerszej publiczności za sprawą singla „Dziś późno pójdę spać”, który do tej pory w serwisie YouTube został wyświetlony ponad 28 milionów razy.

Szybko okazało się, że muzyków nie tak łatwo będzie zaszufladkować pod kategorię zespołu “jednego przeboju” – wszystkie następne produkcje (‘Niemożliwe”, “Wodymidaj”, “Wzięli zamknęli mi klub”, “Mogło być nic”, “Buka”) zdobyły uznanie i wielką popularność. Kasia i Jacek, do tej pory, zagrali ponad 150 koncertów. Wyprzedali największe i najbardziej prestiżowe polskie sceny. Kwiat Jabłoni wystąpił między innymi na Open’er Festival, Spring Break Festival czy Pol’and’rock Festival, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem.

Dziki spacerują sobie po bydgoskim osiedlu OSOWA GÓRA

QUIZ. Slang młodzieżowy 2021. Poprawnie odpowiesz na te srogie pytania? Krzyknij essa

Pytanie 1 z 15
Na początek coś, z perspektywy czasu, prostego. Kim jest "boomer"?
kwiat jabłoni plakat

i

Autor: Iławskie Centrum Kultury