Płotki

i

Autor: eka

Królowa Sportu, czyli lekkoatletyka. Każdy mógł jej zasmakować w Iławie

2022-08-10 12:49

Pod hasłem "Lekkoatletyka jest dla każdego" w Iławie odbył się festyn sportowy. Było to jednocześnie zaproszenie na imprezę biegową, która odbędzie się we wrześniu.

Aneta Ostanek i Paweł Hofman to dwoje trenerów lekkiej atletyki, którzy w sobotę (6 sierpnia) poprowadzili zajęcia w miasteczku lekkoatletycznym. Udział mogli wziąć i najmłodsi i trochę starsi. Każdy mógł spróbować swoich sił na elektrycznej bieżni, skoczyć wzwyż czy przebiec się przez płotki. Najmłodsi najchętniej wybierali ogromne klocki, które można było poprzestawiać po swojemu i powspinać się na nie. Ważne było, b się ruszać! A na końcu, po przejściu czterech punktów, do rąk każdego zawodnika trafiał medal i pakiet upominkowy. Rozdano ich aż 140!

Wydarzenie przygotowali: Galeria Jeziorak, Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji oraz Iławski Półmaraton La Rive. Całość miała nie tylko promować ten sport w ramach programu Lekkoatletyka jest dla każdego, ale i być zaproszeniem na kolejne wydarzenie, czyli Iławski Półmaraton. Jego 12 edycja odbędzie się 11 września.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Poradnik Zdrowie: Zdrowo Odpytani, odc.6, bezsenność

QUIZ. Najsłynniejsze powieści wszech czasów. Zgadniesz tytuł po trzech podpowiedziach?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Słowa kot, dekapitacja, Annuszka kojarzą ci się z: