Kisielice. Pędził 102 km/h w terenie zabudowanym. Dostał mandat zgodny z nowym taryfikatorem

i

Autor: Unsplash Kisielice. Pędził 102 km/h w terenie zabudowanym. Dostał mandat zgodny z nowym taryfikatorem

Kisielice. Pędził 102 km/h w terenie zabudowanym. Dostał mandat zgodny z nowym taryfikatorem

2022-01-03 11:50

Od stycznia 2022 roku obowiązuje nowy taryfikator mandatów za wykroczenia drogowe. Stawki za przekroczenie prędkości diametralnie wzrosły! Przekonał się o tym kierowca, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 102 km/h. Jakiej wysokości mandat otrzymał, ile punktów karnych? Szczegóły w artykule.

Do zatrzymania doszło w niedzielę 2 stycznia w gminie Kisielice. Policjanci podczas pomiaru prędkości ujawnili kierującego toyotą, który jechał za szybko w terenie zabudowanym. Mężczyzna poruszał się z prędkością 102 km/h. 

— Mieszkaniec Susza został ukarany mandatem, a zgodnie z nowym taryfikatorem było to 1500 zł. Jego konto powiększyło się też o 10 punktów karnych. Funkcjonariusze zatrzymali również na najbliższe 3 miesiące prawo jazdy kierującemu — poinformowała st.asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowa iławskiej policji.

Więcej o nowym taryfikatorze mandatów za wykroczenia drogowe przeczytasz w artykule: Taryfikator mandatów 2022: Tyle zapłacimy za przekroczenie prędkości [WIDEŁKI]

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

EskaROCKLive! - Ostrowska - cały koncert