Kiermasz Bożonarodzeniowy na iławskim Starym Mieście [AUDIO]

2020-12-21 13:47

Artystyczny Jarmark z SARTem zakończył kilka dni działań Iławskiego Centrum Kultury oraz współorganizujących „Zimowy spacer po iławskiej starówce”. Mimo obostrzeń, udało się zorganizować wydarzenie w świątecznym klimacie, co docenili zarówno wystawcy jak i mieszkańcy.

Przez cały tydzień, od 14 do 20 grudnia odbywał się na iławskim Starym Mieście cykl działań pod hasłem „Zimowy spacer po iławskiej starówce”.

Były w ramach niego organizowane konkursy i prezentacje szopek bożonarodzeniowych, bezpłatna karuzela wiedeńska dla dzieci oraz Mały Artystyczny Jarmark z SART-em.

Dwie ostatnie atrakcje cieszyły się sporym zainteresowaniem mieszkańców, którzy pojawili się na Starym Mieście, by zrobić ostatnie zakupy upominków na święta, a dzieci w tym nietypowym dla nich roku. mogły za darmo skorzystać z karuzeli wiedeńskiej.

Jednym nawet nieźle od niej zakręciło się w głowie, zresztą posłuchajcie sami relacji naszego reportera - Wieśka Raczkowskiego:

Posłuchaj Więcej: Relacja z Jarmarku Bożonarodzeniowego na iławskim Starym Mieście

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Zapomniane potrawy wigilijne. Jak wiele znasz?

Pytanie 1 z 7
Śliżyki wileńskie to:
"Najlepsza choinka na święta". Leśnicy podpowiadają jak wybrać świąteczne drzewko