jeziorak iława

i

Autor: W.Raczkowski

Jeziorak rozgromił Tęczę Biskupiec. Posłuchaj trenerów!

2020-08-17 13:38

Jeziorak rozgromił Tęczę Biskupiec. Iławscy piłkarze są w dobrej formie. W ostatnim spotkaniu IV ligi strzelili przeciwnikowi aż 7 bramek, a sami nie stracili żadnej.

To był prawdziwy festiwal strzelecki iławskiej ekipy. Całe spotkanie rozegrano w dobrym tempie. Piłkarze Jezioraka mieli dobrze nastawione celowniki i bez problemów pokonali rywali. Rozpoczął już w pierwszej minucie Patryk Czarnota. Dalsze bramki były kwestią czasu. Damian Tokarski który przyszedł do iławskiej drużyny z Wikielca zdobył w tym spotkaniu trzy bramki. Po ładnych akcjach gole zdobywali Michał Kwiatkowski. Strzelał także młody Jan Miązek i Arkadiusz Kuciński. W bramce bardzo dobrze spisywał się Dawid Ciura który kilka razy bronił sam na sam. Do zespołu powrócił doświadczony Paweł Kolcz najpierw zakończył karierę, ale potem postanowił wspomóc ponownie iławski klub.

W sobotę 22 sierpnia o godzinie 17:00 piłkarze Jezioraka zagrają w Iławie z liderem – Zatoką Braniewo.

Jeziorak Iława – Tęcza Biskupiec 7:0 (4:0)

  • Patryk Czarnota 1′,
  • Damian Tokarski 17′, 34′, 58′,
  • Michał Kwiatkowski 33′,
  • Jan Miązek 81′,
  • Arkadiusz Kuciński 82′.

Jeziorak: Ciura, Kaźmierski, Kressin, Kwiatkowski, Kuciński, Galas, Madej, Tokarski, Neumann, Sagan, Czarnota. Rezerwa: Malanowski, Kolcz, Kowalski, Ksiuk, Stanikowski, Miązek.

Konferencja prasowa po meczu Jezioraka Iława. Dariusz Balcerzak trener Tęczy Biskupiec oraz trener Wojciech Figurski szkoleniowiec Jezioraka.

Jak długo przetrwałbyś jako bohater horroru?

Pytanie 1 z 10
Pukasz do drzwi mieszkania swojej drugiej połówki, ale okazuje się, że drzwi są otwarte, a w domu nikt nie odpowiada. Co robisz?
Łabędzie zablokowały drogę