Jeziorak Iława kontra Pisa Barczewo

i

Autor: WR Jeziorak Iława kontra Pisa Barczewo

Jeziorak Iława traci punkty. Przegrywa z Pisą Barczewo. Zobacz bramki!

2020-10-05 13:51

Nie pomogła własna publiczność. Po zaciętej walce drużyna biało-niebieskich przegrała 3:2 z drużyną gości. Oznacza to spadek w tabeli IV ligi na 7 pozycję.

To był ciężki pojedynek dla piłkarzy Jezioraka Iława. Sporo akcji ofensywnych z obu stron, ale Pisa jak rasowy bokser zadała trzy celne ciosy i wypunktowała iławski zespół. Na dodatek Barczewo grało bardzo czujnie w obronie. Trudno było się przebić Jeziorakowi, ale do 86 minuty nic nie było przesądzone. Na tablicy widniał wynik 2:2. W końcówce spotkania interwencja Kressina w polu karnym Jezioraka i arbiter podyktował rzut karny przeciwko Jeziorakowi Wytrykowski zawodnik Pisy wykorzystał to w 100 % i goście wywieźli z Iławy komplet punktów. Kolejny mecz Jeziorak rozegra na wyjeździe w Ornecie.

Jeziorak Iława kontra Pisa Barczewo

i

Autor: WR Jeziorak Iława kontra Pisa Barczewo

Jeziorak Iława: Jacek Malanowski, Paweł Kolcz, Karol Kaźmierski, Dawid Kowalski, Krzysztof Kressin, Michał Kwiatkowski, Wojciech Figurski, Arkadiusz Kuciński, Daniel Madej, Damian Tokarski, Jakub Stanikowski. Rezerwa: Dawid Ciura, Radosław Galas, Dawid Ksiuk, Jakub Szczepański, Kacper Neumann, Michał Wiśniewski, Patryk Czarnota.

Jeziorak Iława kontra Pisa Barczewo

i

Autor: WR Jeziorak Iława kontra Pisa Barczewo

Bramki:0:1 - Kacper Nawrocki (5')1:1 - Jakub Stanikowski (18')2:1 - Wojciech Figurski (54')2:2 - Kacper Nawrocki (65')2:3 - Rafał Wytrykowski (86', karny)

Sonda
Czy rząd powinien wprowadzić obostrzenia na 1 listopada?
"Duma ochotnika" - strażacy nagrali teledysk o swojej służbie