Damian Jarzembowski nowy trener GKS Wikielec

i

Autor: GKS Wikielec Damian Jarzembowski nowy trener GKS Wikielec

Jest zmiana trenera III-ligowego GKS-u Wikielec

2022-04-26 10:24

Damian Jarzembowski został oficjalnie przedstawiony jako pierwszy trener, zastępując na tym stanowisku Piotra Zajączkowskiego.

Od 25 kwietnia trzecioligowy GKS Wikielec ma nowego trenera. Rezygnacja dotychczasowego szkoleniowca - Piotra Zajączkowskiego została przyjęta, nowym trenerem został Damian Jarzembowski, który ostatnio pracował w Constrakcie Lubawa. Umowa z nowym trenerem została zawarta do czerwca 2023 roku.

- Mam 31 lat, praktycznie całe życie trenowałem różne grupy piłkarskie w Constrakcie Lubawa, mam licencję UEFA A oraz UEFA Elite Youth A. Przez 6-7 lat trenowałem pierwszy zespół KS Constract i w tym czasie awansowaliśmy do ekstraklasy, osiągnęliśmy wicemistrzostwo Polski. Nie mamy dużo czasu, przed nami dwa treningi. mam nadzieję, że chłopacy uwierzą w to, że może się udać i pozytywnie podejdą do pracy. Mam nadzieję, że w każdym meczu będą walczyć o 3 punkty. Liczymy się z trudną sytuacją w tabeli i tym, że może się nie dać uniknąć spadku z III ligi. Po 3-4 kolejkach zapadną decyzje kadrowe, co do przyszłego sezonu - mówi nowy trener.

Najbliższy mecz "Gieksy" jest wyjazdowy, w Dobrym Mieście z DKS-em 27.04 o 17:00 w ramach Wojewódzkiego Pucharu Polski. Potem 30.04 12:00 u siebie z Bronią Radom.

GKS spadł na przedostatnie miejsce w tabeli.

QUIZ. Co znaczą te słowa? Staropolszczyzna nie tylko dla znawców. Już 10/15 zaimponuje znajomym!

Pytanie 1 z 15
Kto to jest bękart?
Jak leczyć rozbite serce? Radzi Klaudia Klukowska psycholog, trener umiejętności psychospołecznych.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!