Stres

i

Autor: Getty Images

Jak pokonać stres? Dowiesz się tego w Iławie

2022-10-07 14:09

„Jak pokonać stres?" jest cyklem sześciu spotkań, na których zostaną omówione praktyczne zagadnienia dotyczące radzenia sobie ze stresem na co dzień. Każde zajęcia poruszają inną tematykę i przedstawiają skuteczne sposoby na stres w życiu osobistym, relacjach międzyludzkich, w pracy, czy rodzinie.

Zapraszamy na cykl bezpłatnych prelekcji: "Jak pokonać stres?" Codzienność zmusza nas do rozwiązywania licznych problemów i mierzenia się w wieloma wyzwaniami. Powoduje to napięcia, niepokoje oraz stres.

- Chociaż stresu nie da się wyeliminować całkowicie, to jednak można wzmocnić siebie na płaszczyźnie psychicznej, fizycznej, czy emocjonalnej, aby pomimo napięć i kłopotów móc cieszyć się szczęśliwym życiem - mówi Piotr Stachurski, prowadzący zajęcia.

Piotr od lat podczas licznych wykładów i spotkań przekazuje sprawdzone informacje dotyczące radzenia sobie ze stresem. Na co dzień jest zaangażowany w pomaganie ludziom i inspirowanie ich do lepszego życia. Zapraszamy na spotkania, podczas których każdy znajdzie dla siebie wiele praktycznych wskazówek do pokonywania stresu i czerpania radości z życia.

Zajęcia odbywają się w każde wtorki oraz soboty października od godz. 18:00 w sali konferencyjnej Iławskiego Centrum Kultury, ul. Niepodległości 13A. Wstęp jest bezpłatny.

Jak ogrzewać dom energią elektryczną? 7 sposobów. Z węgla na prąd

QUIZ. Najpodlejsze kochanki polskich seriali. Odbierały mężów żonom. Musisz znać chociaż 7!

Pytanie 1 z 11
Ta dziewczyna w "Barwach szczęścia" sprowadziła nieszczęścia na Radka i rozbiła małżeństwo Sławki i Kornela Jezierskich. Chodzi oczywiście o...