IV Festiwal Smaków Food Trucków w Iławie w ramach Dni Miasta

2021-07-07 13:08

Znużeni domową codziennością? Nadciąga wyjątkowa okazja, by spróbować przepysznych dań z różnych zakątków świata. Festiwal Smaków Food Trucków wraca do Iławy po raz czwarty, tym razem w ramach Dni Miasta!

Przez 2 dni, 10 i 11 lipca, ponownie przydarzy się okazja do kulinarnego świętowania. Na parkingu przy Centrum Turystyczno-Rekreacyjnym zaparkują mobilne restauracje. Przyjadą z wielu miast, by ponownie zabrać gości wydarzenia w kulinarną podróż.

Jeśli ostatnio nie udało się Wam wyruszyć w dalekie wakacje, to nic straconego. Nie opuszczając miasta możecie poznać smaki Belgii, Węgier, Meksyku, czy Chin.

Gdy lato trwa w najlepsze, mobilne restauracje przemierzają Polskę wzdłuż i wszerz. Ponownie trafią i do Iławy, gdzie serwować będą nowości i cieszące się wielką popularnością dania, to m.in. amerykańskie corn dogi, węgierskie langosze, hiszpańskie churrosy czy soczyste burgery.

Jak co roku organizatorzy stawiają na jakość, różnorodność i bezpieczeństwo. Wystawcy, którzy biorą udział w Festiwalu Smaków Food Trucków działają z pasją i wkładają w swoje potrawy dużo serca. Są przekonani, że wysoka jakość składników to klucz do zadowolonych klientów. 

Jeśli jesteście spragnieni typowej streetfoodowej kuchni, to doskonale, bo na pewno nie zabraknie burgerów w coraz to nowszych odsłonach czy belgijskich frytek.

Jeśli jednak macie ochotę także na kuchnie z odległych zakątków świata to Wasze podniebienia zadowolą specjały kuchni azjatyckiej i meksykańskiej.

To nie wszystko! Po solidnym posiłku, obowiązkowo nadchodzi czas na deser! W foodtruckowych menu znajdą się m.in. hiszpańskie churrosy z dodatkami, węgierskie ciastka kominkowe i ochładzające lody.

Ze względu na pandemię, wszyscy wystawcy zobligowani są do przestrzegania aktualnych obostrzeń dotyczących gastronomii. Potrawy będą przygotowywane z zachowaniem reżimu sanitarnego. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, by pobyt na wydarzeniu był bezpieczny i komfortowy.

Pamiętajcie, by po degustacji zagłosować na najlepszego waszym zdaniem Food Trucka!

Strona wydarzenia z opisem wozów

IV Festiwal Smaków Food Trucków w Iławie w ramach Dni Miasta

Gdzie? Parking przy Centrum Turystyczno-Rekreacyjnym

Kiedy? 10 i 11 lipca w godzinach 12-21 (sobota) i 12-20 (niedziela)

IV Festiwal Smaków Food Trucków w Iławie w ramach Dni Miasta

i

Autor: mat organizatora

QUIZ. Warmia i Mazury w filmach. Wiele hitów polskiego kina powstało w naszym regionie!

Pytanie 1 z 7
Który z filmów Romana Polańskiego zrealizowano m.in. na wodach jezior Kisajno, Jagodne czy Śniardwy?
Śmigłowiec spadł do jeziora w Mikołajkach