azs olsztyn

i

Autor: AZS Olsztyn

Indykpol AZS Olsztyn i Miasto Iława grają z WOŚP

2022-01-25 14:48

Zachęcamy do wzięcia udziału w trzech, wyjątkowych licytacjach na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Pierwsza licytacja to bilet rodzinny dla czterech osób do Siatkarskiej Stefy VIP, na niedzielny mecz z GKS Katowice (30.01.2022, godz. 14:45 w Iławie). - Zasiądź w komfortowych fotelach marki Szynaka Meble tuż za "strefą 0", czyli za linią zagrywki i delektuj się sportowymi emocjami - piszą organizatorzy. - Bilet gwarantuje również dostęp do cateringu VIP oraz pamiątkowego zdjęcia z drużyną po zakończeniu spotkania. Licytacja trwa do soboty, 29 stycznia, do godziny 20:00.

Drużynowy sternik i wilk morski Janek Król wraz z gospodarzem miasta Iława - Dawidem Kopaczewskim, zapraszają natomiast na rejs po Jezioraku, najdłuższym jeziorze w Polsce. Rejs łodzią kabinową Saturn 25 będzie trwał 4 godziny, a w roli sterników Jan Król i Dawid Kopaczewski. Podczas rejsu, otrzymasz również zestaw gadżetów żeglarskich sygnowanych logiem miasta Iława. Licytacja trwa do niedzieli, 30 stycznia, do godziny 19:00.

Zostań dziennikarzem radia i zasiądź za radiowym mikrofonem - przeprowadź wywiad z ulubionym zawodnikiem lub członkiem sztabu szkoleniowego. Audycja AZS na Fali emitowana jest w każdy wtorek o godzinie 13:05 na falach studenckiej rozgłośni z Kortowa. Po audycji będziesz mógł zrobić zdjęcie, zebrać autograf, a na pamiątkę otrzymasz również zapis wideo programu. Licytacja trwa do niedzieli, 30 stycznia, do godziny 19:00.

Linki do poszczególnych licytacji

Najszybsza polska łyżwiarka Andżelika Wójcik marzy o medalu IO

QUIZ: Jesteś kibicem tenisa? Rozpoznasz te tenisistki? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 20
Na początek coś łatwego Tenisistka na zdjęciu to...
Serena Williams