rower policja

i

Autor: Stephan Wusowski - Pixabay Iławska policja zatrzymała nerwowego rowerzystę. Bez maseczki i z amfetaminą!

Iławska policja zatrzymała nerwowego rowerzystę. Bez maseczki i z amfetaminą!

2021-04-06 14:10

To już kolejny przypadek, gdy przez brak maseczki policja w regionie zatrzymuje przy okazji przestępców za inne karalne przewinienia. W przypadku 27-latka na rowerze było podobnie...

Policjanci podczas patrolu miasta i gminy Iława zauważyli kierującego, który nie miał założonej na usta i nos maseczki oraz nie posiadał obowiązkowego oświetlenia w swoim rowerze.

Od tego zaczęły się kłopoty z prawem mężczyzny, niestety na tym nie skończyły.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, wylegitymowali go oraz sprawdzili w policyjnych systemach. Ze względu na dość nerwowe zachowanie 27–latka, policjanci skontrolowali również plecak mieszkańca Iławy.

Okazało się, że mężczyzna posiadał przy sobie biały proszek. Podczas badania narkotestem, ustalono, że jest to prawie 30 gramów amfetaminy. Funkcjonariusze mieszkańca Iławy osadzili w policyjnej celi. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutu 27–latkowi.

Jak mówi art. 62. 1. ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii: „Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do 3 lat ”.

Najpiękniejsze zabytki Europy. Gdzie to jest?

Pytanie 1 z 10
Gdzie mieści się Partenon?
Zdjęcie
Pędził 236 km/h po krajowej „siódemce”!