policja iława

i

Autor: KPP Iława zdjęcie ilustracyjne

Iławska policja zatrzymała dwóch wielbicieli narkotyków. Jeden posiadał, drugi prowadził pod ich wpływem

2022-10-26 12:46

Kara do 3 lat pozbawienia wolności grozi 24-latkowi. Mężczyzna posiadał przy sobie narkotyki, kiedy to został zatrzymany przez policjantów. Natomiast kolejny zatrzymany nie miał przy sobie środków odurzających za to kierował samochodem pod ich wpływem. Teraz obaj ze swojego nieodpowiedzialnego zachowania będą tłumaczyć się przed sądem.

W środę (26.10.2022r.) kilka minut po godzinie 1:00 policjanci podczas patrolu miasta zauważyli zaparkowane bmw, w którym siedziało dwóch mężczyzn. Policjanci postanowili z nimi porozmawiać. W trakcie czynności zauważyli, że kierowca ma na zagłówku powieszoną torbę i postanowili ją sprawdzić a także skontrolować kierowcę i samochód. W trakcie czynności okazało się, że 24 – latek posiadał przy sobie amfetaminę i marihuanę. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi.

Tymczasem podczas kontroli kierującego oplem okazało się, że mężczyzna nie posiada narkotyków, ale prowadził pojazd pod ich wpływem. Wstępne badanie wskazało, że 20 - latek kierował samochodem pod wpływem metaamfetaminy, BZO i marihuany. Od mężczyzny została pobrana krew do badania. Policjanci zatrzymali również prawo jazdy 20 – latkowi.

Mężczyźni w najbliższym czasie ze swojego zachowania będą tłumaczyć się przed sądem.

narkotyki

i

Autor: KPP Iława Zabezpieczone narkotyki

QUIZ. Straszny test na Halloween. Pytamy o klasykę horroru. Nie bój się, że zrobisz błąd!

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Jak miała na imię budząca grozę laleczka?
Suwałki. Mężczyzna szedł środkiem jezdni. Wcześniej zrobił coś głupiego

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]