dwa wielkie parki handlowe w ilawie

i

Autor: materiały inwestorów/informacje prasowe Iławie w tym roku przybędą dwa wielkie parki handlowe

Iławie w tym roku przybędą dwa wielkie parki handlowe

2023-02-16 13:04

Jeden, przy al. Jana Pawła II jest już na ukończeniu. Pod drugi, przy Wojska Polskiego przygotowywany jest już teren!

W pierwszej z inwestycji, pomału zaczynają się już urządzać firmy. Przejeżdżając al. Jana Pawła II można już zobaczyć billboard sklepu Action, niebawem wejdą kolejni.

Jak informuje Mallson Polska - Era Park Iława ma być "największym parkiem handlowym w mieście" na parterowej kondygnacji i powierzchni 7000 m2, znajdzie się tu 20 lokali handlowo-usługowych i 230 miejsc parkingowych.

Lista najemców składa się z takich sklepów jak: ALDI, Sinsay, Cropp, House, Pepco, Deichmann, Rossmann, Martes Sport, Action czy Neonet. Znajdzie się tu ponadto salon jubilerski, restauracja sushi, salonik prasowy oraz piekarnio-cukiernia.

Obecnie, kończy się inwestycja budowy ronda u zbiegu Alei Jana Pawła II (droga wojewódzka nr 536) i ulicy Ziemowita, które ma usprawnić ruch m.in. dla klientów Era Parku. Na zakupy będzie można się tu wybrać (o ile uda się dotrzymać terminów) już 23 marca 2023.

Era park Iława

i

Autor: materiały inwestorów/informacje prasowe

Kolejny park handlowy wyrośnie niedaleko dworca PKP

Z kolei u zbiegu ulicy Wojska Polskiego oraz Skłodowskiej ma powstać kolejny park handlowy.

Firma LCP Properties sfinalizowała zakup dwóch projektów handlowych, które powstaną w Łochowie i Iławie oraz istniejącego już Retail Parku w Ząbkowicach Śląskich. Dzięki tym transakcjom portfel spółki powiększy się docelowo o ponad 18,000 mkw. powierzchni handlowej - informuje LCP.

Inwestycja w Iławie jest realizowana przy ulicy Wojska Polskiego w doskonałej lokalizacji tuż przy stacji PKP Iława Główna i przystankach komunikacji miejskiej. Park handlowy, będzie miał 5,8 tys. mkw. powierzchni najmu. Wśród najemców znajdą się takie marki jak: Pepco, KiK, Stokrotka, Smyk, Sinsay oraz market budowlany Hipper. Pierwszych klientów, inwestycja przywita już pod koniec tego roku.

Już rozpoczęło się porządkowanie terenu pod inwestycję.

LCP Properties wybuduje jeszcze kilka parków w kraju.

Park handlowy w Łochowie jest w trakcie budowy, której zakończenie przewidziano na czwarty kwartał tego roku. Projekt powstanie u zbiegu ulic Wolności i Alei Pokoju w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i usługowej. Na powierzchni ponad 2,6 tys. mkw. będą funkcjonować sklepy 10 najemców. – Wśród nich znajdą się Dealz, Pepco, Stokrotka, Rossmann. Pozostałe umowy są finalizowane i niedługo będziemy mogli o nich poinformować – mówi Justyna Małysko, Senior Leasing Manager, LCP Properties. Obiekt będzie dysponował parkingiem z 60 miejscami postojowymi.

Trzeci z obiektów, pozyskanych w ostatnich transakcjach jest istniejący park handlowy w Ząbkowicach Śląskich. Obiekt oferuje blisko 9,8 tys. mkw. powierzchni najmu. Na tej przestrzeni rozlokowały się sklepy 16 najemców, w tym: Smyk, Deichmann, Action, Tedi, Media Expert, Pepco, Sinsay, Rossmann, KS Sport, Martes Sport, Mrówka oraz Biedronka. Parking mieści 320 samochodów. Grupa LCP Properties kupiła nieruchomość od firmy P.A. Nova po krótkim i efektywnym procesie analizy projektu.

Inwestycja LCP Properties w Ząbkowicach Śląskich

i

Autor: LCP Properties Inwestycja LCP Properties w Ząbkowicach Śląskich
Kierowca autobusu miejskiego wyłamał rogatki. Prowadził pojazd pod wpływem narkotyków?!

QUIZ. "Ó" czy "U"? To wiedzą dzieci w szkole. Wynik niższy, niż 7/10 to wstyd – na 18 lutego

Pytanie 1 z 10
W pi[]rnik[] ma r[]żnokolorowe dł[]gopisy.