policja iława

i

Autor: KPP Iława

Iława: Złapali włamywacza i wandala

2022-02-14 15:11

Kara nawet 5 lat pozbawienia wolności może grozić 18 - latkowi, który połamał drzewka ozdobne. Mieszkaniec Iławy tego samego dnia również włamał się do kiosku, lokalu gastronomicznego oraz uszkodził samochód. Mężczyzna ponownie usłyszał zarzuty, z których będzie tłumaczył się przed sądem.

Iławscy policjanci wyjaśnili sprawę zniszczenia drzewek ozdobnych, które rosły przy jednej z iławskich alei. Jak ustalili funkcjonariusze, sprawca znajdując się pod znacznym działaniem alkoholu idąc chodnikiem jednej z iławskich ulic z niewiadomego powodu połamał wiśnie. Jak się okazało następnie mężczyzna włamał się do kiosku uszkodził stojący obok niego samochód po czym wybił szybę w lokalu gastronomicznym aby sięgnąć kilka puszek napoju. Wtedy to oświadczył policjantom po prostu chciało mu się pić. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie kolejnego zarzutu 18 – latkowi, do którego się przyznał. Urząd Miasta Iława straty wycenił na 2000 złotych.

Teraz mieszkaniec Iławy ze swojego postępowania będzie tłumaczył się przed sądem. Za to, co zrobił, może mu grozić kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Jak mówić o cukrzycy bez cukru, bez ogródek? Opowiada Michał Figurski dziennikarz radiowy, założyciel Fundacji Najsłodsi

QUIZ. Jedzenie z podtekstem seksualnym - potrawy i produkty, które się kojarzą...

Pytanie 1 z 16
Kuszące i słodkie CYCKI MURZYNKI to: