Iława stroi się na Święta Bożego Narodzenia. Zobacz miejskie ozdoby! [ZDJĘCIA]

2020-12-04 14:44

Zima na razie grozi głównie przymrozkami, śniegu tyle co na lekarstwo. Niezależnie jednak od tego, czy prawdziwy śnieg wzbogaci wystrój miasta, uroku dodają w tym okresie miejskie ozdoby.

Przed ratuszem stanęła ośmiometrowa choinka, a na lampach oświetleniowych w całym mieście, niektórych rondach i głównie w okolicach parku miejskiego można zauważyć stroiki czy wielkie dekoracji wykorzystywane przez mieszkańców do robienia sobie przy nich rodzinnych zdjęć.

Fontanna Żaba zmieniła się w bombkę, duża ozdoba stanęła też na fontannie przy Galerii Jeziorak. Z kolei bliżej urzędu miasta i SP3 - w tak zwanej Galerii Jazzowej, wylądował mikołaj w samolocie a przy nim bałwan.

To czego mieszkańcom może brakować, to wspólnego ubierania choinki, na które się nie zanosi w związku z panującymi pandemicznymi obostrzeniami.

Niedługo sprawdzimy czy nie przybyło jeszcze jakichś ozdób w mieście i sfotografujemy je nocą w pełnej klasie. Pozostaje nam trzymać kciuki za śnieg, który opatuli miejskie ozdoby i doda im właściwego blasku.

Sonda
Ozdabiasz dom na święta?
Ferie zimowe 2021 przesunięte na późniejszy termin? Premier jasno odpowiedział!