Kino plenerowe po raz ostatni

i

Autor: ICK

KULTURA

Iława. Kino plenerowe po raz ostatni w te wakacje

2023-08-28 13:49

To był już ostatni seans kinowy pod chmurką w tym roku, zorganizowany nad Małym Jeziorakiem przez Iławskie Centrum Kultury.

Około 200 osób obejrzało film "Na Noże" podczas ostatniego w tym roku Kina Plenerowego, które odbyło się na parkingu przed budynkiem Iławskiego Centrum Kultury i Kinoteatru "Pasja". Nad bezpieczeństwem medycznym widzów czuwała Iławska Grupa Ratownictwa. Pyszny popcorn serwowali członkowie Fabryki Inicjatyw Obywatelskich.

Organizator wydarzenia: Iławskie Centrum Kultury.

Zakup sprzętu do projekcji filmu współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach konkursu NR RPWM.06.01.02-IZ.00-28-001/22 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 Oś priorytetowa 6 Kultura i Dziedzictwo, Działanie 6.1 Infrastruktura kultury, Poddziałanie 6.1.2 Instytucje kultury (Schemat A) oraz dotacji celowej Gminy Miejskiej Iławy.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w swojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: ilawa@eska.pl

Sylwia Grzeszczak - Czuję, że robię to co chcę I SuperStar

QUIZ "Miodowe Lata" - Sprawdźcie, co pamiętacie!

Pytanie 1 z 10
W którym roku wyemitowano pierwszy odcinek "Miodowych Lat"?