Hala sportowa iławskiej SP5 już wyremontowana. Uczniowie wejdą na nią w poniedziałek!

2022-09-23 13:48

Z małym poślizgiem, ale się udało. Hala sportowa iławskiej SP5 już wyremontowana i czeka na uczniów, którzy będą z niej korzystać od poniedziałku. Główne co się rzuca w oczy, to że wnętrze hali zmieniło barwy na bardziej iławskie-niebieskie.

Sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Iławie już gotowa!

-Po wakacyjnym remoncie wymieniona została podłoga oraz okna, zainstalowano także nowe wyposażanie tj.: słupki do siatkówki, tablice z koszami, bramki do piłki ręcznej, drabinki, piłkochwyty, siatki ochronne na okna, kotary grodzące oraz osłony grzejnikowe. Wszystko po to, że zwiększyć komfort i bezpieczeństwo dzieci oraz młodzieży na zajęciach sportowych. - mówi Burmistrz Iławy Dawid Kopaczewski- Łączy nas Iława

- Z sali korzystają zarówno uczniowie naszej szkoły podczas zajęć edukacyjnych, jak również kluby i stowarzyszenia młodzieżowe w okresie jesienno - wiosennym. Parkiet był w bardzo złym stanie technicznym, dlatego cieszę się, że remont udało się szybko zrealizować. Z wyremontowanej sali uczniowie skorzystają już w najbliższy poniedziałek. - mówi Mariusz Sadowski dyrektor SP 5 w Iławie.

Prace modernizacyjne sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 5 wykonała firma LIMEX PLUS z Bydgoszczy za kwotę 850 713, 68 zł.

QUIZ. Najwięksi uwodziciele polskich seriali! Który z nich złamał ci serce?

Pytanie 1 z 11
Przystojny, bogaty i podły. Uwiódł byłą prostytutkę i traktował ją jak swoją niewolnicę. To oczywiście...
Budzisz o mobilizacji: "To, że ktoś przeszedł służbę wojskową kilka lat temu nie znaczy, że natychmiast stanie się żołnierzem" [Raport Złotorowicza]

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!