Gmina Iława na iławskim finale WOŚP. Zobacz za ile tym razem zlicytowano tort!

2021-02-01 13:10

Gmina Iława jak co roku bierze udział w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ze względu na ograniczenia pandemiczne nie mógł odbyć się tradycyjny finał w Szkole Podstawowej w Wikielcu. W tym roku gmina wsparła WOŚP wspólnie z Iławskim Centrum Kultury w Iławie. Jak co roku, wielkim hitem były wielokrotnie nagradzane wypieki gospodyń.

Tegoroczna edycja orkiestry przeniosła się do internetu, gdzie można wylicytować przekazane przedmioty. Jak co roku w akcję zaangażowali się mieszkańcy gminy. Zbiórką darów zajął się Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie.

Zwykle w dniu poprzedzającym finał panie z Kół Gospodyń Wiejskich przekazywały wykonane przez nie torty na licytację. Niestety w tym roku nie było to możliwe. W zamian tego koła wpłaciły 900 zł na konto WOŚP.

Okazały tort przygotowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Tynwałdu, a okolicznościową paterę z wygrawerowanym herbem gminy przekazał Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński. Urząd Gminy przekazał również na licytację zestaw gadżetów promocyjnych.

Tort, wraz z paterą został zlicytowany za kwotę 315 zł! Zestaw Gadżetów promocyjnych gminy nadal można wylicytować

Sonda
Czy hotel w miejsce dawnego aresztu dla kobiet w Ostródzie to dobry pomysł?
#otwieraMY - branża fitness czeka na klientów