narkotyki

i

Autor: pixabay.com

Gmina Iława: Jechał pod wpływem narkotyków. Policjantom powiedział, że to przez Jezusa

2021-02-26 13:31

Iławscy policjanci zatrzymali 25 latka z powiatu ostródzkiego. Awanturował się na jednej z posesji w gminie Iława. Badania wykazały, że jest wpływem substancji odurzających.

- Okazało się, że na posesję zgłaszającej przyjechał samochodem znajomy jej córki - mówi Joanna Kwiatkowska, rzecznik iławskiej policji. - Kobiety jednak nie życzyły sobie obecności mężczyzny i poprosiły policjantów o pomoc w wyproszeniu mieszkańca powiatu ostródzkiego. Funkcjonariusze mieli jednak duży problem z porozumieniem się z 25-latkiem. Mężczyzna wypowiadał się nielogicznie. Twierdził, że widział postać Jezusa, który kazał mu przyjechać do dziewczyny. - Policjanci zbadali trzeźwość mężczyzny oraz skontrolowali, czy nie prowadził samochodu pod działaniem narkotyków - podsumowuje rzecznik.  - Wstępne badanie wskazało, że mieszkaniec powiatu ostródzkiego kierował volkswagenem właśnie pod działaniem środków odurzających.

Od mężczyzny została pobrana krew do badania. 25-latek trafił do policyjnej celi, policjanci zatrzymali też jego prawo jazdy

QUIZ o martwych przepisach

Pytanie 1 z 11
Znaki podwyższające maksymalną dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym nie obowiązują pojazdów z przyczepą.
Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć