KGW Festiwal smaków biskupiec

i

Autor: FB Festiwal Smaków w Biskupcu Koła Gospodyń Wiejskich już szykują pyszności

Festiwal Smaków w Biskupcu powraca po 2-letniej przerwie

2022-07-01 15:21

Przysmaki na talerzu i gwiazdy na estradzie - tak w skrócie można opisać to, co się będzie działo już w sobotę, 2 lipca, w Biskupcu. Największa gwiazda? Zenek Martyniuk!

Start w sobotę 2 lipca o godz. 16.00 na terenie amfiteatru przy Bibliotece – Ośrodku Kultury w Biskupcu. Festiwal Smaków to przysmaki na talerzu i gwiazdy na estradzie!

- Przysmaki przygotowujemy sami - informują organizatorzy, Urząd Gminy w Biskupcu. W tym roku już kolejny raz Koła Gospodyń Wiejskich brały udział w warsztatach kulinarnych dofinansowanych przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa w Olsztynie. W trakcie Festiwalu panie zaprezentują swoje stoiska z wiejskimi kociołkami, w których będą tradycyjne potrawy jednogarnkowe, oczywiście przeznaczone do szerokiej degustacji. Wątek kulinarny będzie towarzyszył całej imprezie, będą konkursy dla Kół Gospodyń Wiejskich i dla publiczności oraz pokazy kulinarne. Zobaczycie Państwo pokaz finalistki programu MasterChef Marleny Cichockiej pochodzącej z Krotoszyn, a także Dawida Jaroszewskiego i Roksany Jarząb, którym także wróżymy karierę.

Festiwal smaków biskupiec

i

Autor: Urząd Gminy w Biskupcu

To, że z Biskupca pochodzi wiele gwiazd potwierdziła ostatnio Amelia Dubanowska, która właśnie wraca z Opola po występie w Koncercie Debiutów, i teraz wystąpi na rodzimym amfiteatrze. Zobaczymy też Mateusza Nowakowskiego, który nagrał już kilka teledysków, ma na swoim koncie występ w TV i również pochodzi z naszej Gminy.

Atmosferę rozgrzeje z pewnością zespół Verdis wprowadzając publiczność w klimat muzyki dance i disco polo. Na wielki finał wystąpi Zenek Martyniuk z zespołem Akcent.

Po tych wielkich emocjach rozpocznie się zabawa taneczna pod chmurką, którą poprowadzi DJ z DM Events.

Imprezie towarzyszyć będą jak zawsze stoiska z rękodziełem i gastronomią oraz plac zabaw i wiele atrakcji dla dzieci.

Wstęp wolny.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Susza dotknęła Polaków. Wsie regularnie cierpią na brak wody

Czy jesteś uzależniony od jedzenia?

Pytanie 1 z 7
Czy często jesz, gdy nie jesteś głodny?