Dziewczyna z kalendarza Jezioraka zdradza tajemnice sesji fotograficznej. Posłuchaj!

2021-01-04 13:28

Z Klaudią Obrębską będziecie odliczać dni do meczy Jezioraka Iława. Zdjęcie pięknej i seksownej iławianki znalazło się na tegorocznym kalendarzu białoniebieskich. Wybór modelki nie był przypadkowy.

Klub piłkarski Jeziorak co roku wydaje specjalny kalendarz. Znajdują się tam m.in. terminy spotkań drużyny. Zysk ze sprzedaży wspomaga funkcjonowanie klubu. Nowy kalendarz ozdobiło zdjęcie Klaudii Obrębskiej v-ce prezes sekcji sztuk walki w strukturach Jezioraka. Na kalendarzu znalazło się zdjęcie Klaudii Obrębskiej autorstwa Grzegorza Chełkowskiego. Wykonano je na stadionie miejskim w Iławie. Modelka przyjechała aż z Islandii. Tam obecnie bowiem mieszka Klaudia. Jeśli jesteście ciekawi tego jak doszło do sesji zdjęciowej, jak przebiegała i jak się żyje na malutkiej Islandii - posłuchajcie koniecznie wywiadu!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Posłuchaj Więcej: O sesji do kalendarza dla KS Jeziorak Iława oraz mieszkaniu na Islandii - iławianka Klaudia Obrębska

Więcej zdjęć z sesji do kalendarza na 75-lecie Jezioraka Iława zobaczycie TUTAJ

Quiz: Na ile pytań z „Milionerów” potrafisz odpowiedzieć? Wygrałbyś milion?

Pytanie 1 z 10
Jak określa się osobę na pozór spokojną i nieśmiałą?
dr Michał Sutkowski: Musimy szczepić 2,5 mln. Polaków miesięcznie [Super Raport]