Dwa ważne spotkania przed KS Constract Lubawa

i

Autor: KS Constract Lubawa Dwa ważne spotkania przed KS Constract Lubawa

Dwa ważne spotkania przed KS Constract Lubawa

2022-04-20 9:27

Już dziś (20.04) zagrają na wyjeździe z Red Dragons Pniewy. Stawką meczu jest awans do FINAŁU PUCHARU POLSKI, który wówczas odbyłby się w Lubawie! W niedzielę (24.04) czeka ich hitowy mecz w Lubawie, bo przyjedzie Mistrz Polski - Rekord Bielsko-Biała!

20 kwietnia (środa), godzina 20:00, Red Dragons Pniewy vs. Constract Lubawa

Rewanżowy mecz półfinału Pucharu Polski! W wyjazdowym starciu Constract zagra z Red Dragons Pniewy. Pierwszy mecz zakończył się wygraną Konstruktorów 5:3. O awansie do finału zadecyduje jednak wynik dwumeczu (NIE obowiązuje zasada goli wyjazdowych).

Pniewianie to obrońcy trofeum, Constract to triumfator sprzed dwóch lat. Czeka ich więc ciekawa i zacięta rywalizacja. Początek meczu o godzinie 20:00. Linki do transmisji zostaną udostępnione na stronie FB Red Dragons Pniewy. Zapraszamy do śledzenia transmisji!

24 kwietnia (niedziela), godzina 18:00, Constract Lubawa vs. Rekord Bielsko-Biała

Mecz, który nie wymaga reklamy. Dwie największe firmy futsalowe ostatnich sezonów zmierzą się ze sobą w meczu na szczycie STATSCORE Futsal Ekstraklasy. Wicemistrzowie Polski z Lubawy podejmą Mistrzów Polski z Bielska-Białej.

Hitowe starcie z udziałem największych gwiazd polskiego futsalu odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Lubawie w niedzielę o godzinie 18:00. Bilety dostępne na kupbilet.pl oraz przy wejściu na obiekt w dniu meczu.

QUIZ: "Poniemiecki" czy współczesny? Rozpoznajesz te budynki w Szczecinie?

Pytanie 1 z 12
Jeden z najbardziej charakterystycznych budynków na placu Orła Białego to:
QUIZ: przedwojenne czy współczesne?
Bryska w Esce o debiutanckiej płycie i nie tylko

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!