Susz. Dwa psy wpadły do dwóch studni. Policjanci i strażacy ruszyli na ratunek! [ZDJĘCIA]

2022-09-22 12:09

Służba w policji to nie tylko walka z przestępcami i wykrywanie różnych wykroczeń. Zdarzają się również nietypowe i wyjątkowe interwencje. Taką przeprowadzili policjanci na terenie gminy Susz, gdzie dwa psy wpadły do studni.

W środę (21 września) rano suscy policjanci zostali poinformowani o psie, który wpadł do studni. - Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce, gdzie potwierdzili informacje. Ustalili również, że mężczyzna, szukając swojego psa usłyszał szczekanie z głębokiego dołu, o czym natychmiast poinformował policjantów - informuje st. asp. Joanna Kwiatkowska z zespołu prasowego KPP w Iławie.

Na miejsce przybyli również strażacy, którzy wyciągnęli zwierzę ze studni. To jednak nie koniec historii. Będący na miejscu policjanci po chwili usłyszeli skomlenie, które dobiegało również spod ziemi. Okazało się, że dosłownie około 30 metrów dalej w ziemi znajdowała się druga studnia, a w niej drugi pies. 

Okazało się, że psy wyciągnięte ze studni to Misiek i Bonnie, które zaginęły kilka dni wcześniej. Zwierzęta zostały już przekazane właścicielom. Dzięki informacji od zgłaszającego i działaniom funkcjonariuszy zwierzętom nic poważnego się nie stało.

Bartoszyce. Para łosi przeszła przez drogę po przejściu dla pieszych

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Jak dobrze znasz najpopularniejsze filmy Netfliksa? Komplet punktów to obowiązek! [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Który gwiazdor Marvela wystąpił w filmie "Gray Man"?
Gray Man