Lidl karta parkingowa

i

Autor: djk Dobra informacja dla klientów Lidla. Przedłużono ważność kart parkingowych!

Przedłużono ważność kart parkingowych Lidla! Dobra informacja dla klientów

2022-09-29 7:50

Jeśli jeszcze ich nie macie, powinniście się w nie zaopatrzyć, by nie biegać po bilety do parkomatów na parkingu Lidl. Jeśli już je macie, to niebawem powinny stracić ważność, ale nie musicie ich wymieniać! Dlaczego? O tym piszemy w tym artykule.

Karty parkingowe pozwalające ustawić za pomocą krążka godzinę początkową parkowania, klienci LIDL-a mogli uzyskać już w czerwcu 2021 roku, wtedy wystartowała akcja Parkuję z Lidl Plus.

W ramach Akcji użytkownicy aplikacji „Lidl Plus”, którzy w Ustawieniach aplikacji w zakładce „Mój sklep” dokonali wyboru sklepu Lidl, uzyskiwali dostęp do kuponu upoważniającego do uzyskania karty uprawniającej do bezpłatnego postoju pojazdu. Aktywacja Kuponu w aplikacji Lidl Plus w dniach 28.06.2021-30.09.2021 upoważniała do zakupu karty parkingowej w niższej cenie.

Jak działa Karta Parkingowa Lidla

Karta, w zakładanym początkowo okresie obowiązywania Akcji, czyli od dnia 28.06.2021 do dnia 30.09.2022 upoważnia do bezpłatnego postoju jednego pojazdu przez czas wskazany w cenniku danego parkingu jako bezpłatny („gratis”) na płatnych parkingach udostępnianych dla klientów sklepów Lidl. W zależności od operatora jest to czas od 1h do 1,5h - dokładna informacja zamieszczona jest nad biletomatem. Tu warto też dodać, że czas postoju tego samego pojazdu na tym samym parkingu tego samego dnia nie może przekraczać łącznie czasu określonego w cenniku danego parkingu jako bezpłatny („gratis”).

By parkować za darmo i iść na zakupy do Lidla bez konieczności pobierania biletu z parkomatu, wystarczy:

  • wpisać na jej przedniej stronie (awersie) numeru rejestracyjnego parkowanego pojazdu,
  • ustawić na górnej części Karty godziny pozostawienia pojazdu na parkingu
  • umieścić Kartę za przednią szybą wewnątrz tego pojazdu.

Umieszczenie prawidłowo wypełnionej i ustawionej Karty jest jednoznaczne z pobraniem bezpłatnego biletu parkingowego.

Szczegółowa instrukcja korzystania z Karty jest na niej wydrukowana z tyłu. Z przodu z kolei jest nadrukowana data końca jej ważności, czyli 30 września 2022. Użytkowanie karty po zakończonej akcji może skutkowaćmandatem za brak biletu parkingowego.

Karty będą ważne dłużej!

Tutaj spieszymy z bardzo dobrą informacją. Lidl rozesłał właśnie za pomocą aplikacji Lidl Plus informację do klientów o przedłużeniu terminu obowiązywania kart parkingowych:

komunikat lidl o ważności kart parkingowych

i

Autor: djk Komunikat LIDL o ważności kart parkingowych

W komunikacie czytamy - Jeśli posiadasz Kartę Parkingową Lidl Plus, możesz z niej dalej korzystać. Przedłużamy jej ważność do odwołania!

Nie musicie więc obawiać się, że umieszczając kartę po dacie jej ważności, otrzymacie mandat!

Jeśli jeszcze nie macie karty parkingowej, to polecamy jej nabycie przy kasie.

Jest bardzo wygodna i skraca czas parkowania przed sklepem. Dzięki niej nie musicie już szukać parkomatów i czekać na wydrukowanie biletu.

Na dodatek przed niektórymi marketami, jak na przykład w Iławie, z tego powodu tworzą się korki na wjeździe do marketu utrudniające wjazd i wyjazd z parkingu. Kierowcy zatrzymują pojazdy przed parkomatem na wjeździe, wysiadają i czekają kilka minut na wydrukowanie biletu, wtedy za nimi tworzy się długa kolejka, zwłaszcza w godzinach szczytu komunikacyjnego w mieście.

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Waluty z całego świata. Wychodzimy ze strefy euro, miliony za 12/15

Pytanie 1 z 15
Na początek coś prostego. Jaka jest waluta w USA?
Sara James o udziale w amerykańskiej edycji „Mam Talent”

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!