Dni Ostródy 2021

i

Autor: CK Ostróda Dni Ostródy 2021. Sprawdzamy program i układ gwiazd na scenie

Dni Ostródy 2021. Sprawdzamy program i układ gwiazd na scenie

2021-08-06 12:11

Iława obchodziła swoje Dni, teraz czas na Dni Ostródy. Te miasto zawsze stawia na gwiazdy muzyczne większego kalibru, ale koncerty to nie jedyne atrakcje, z których będą mogli skorzystać w weekend mieszkańcy Ostródy, regionu oraz turyści.

Zacznijmy od pogody, niestety piątkowa inauguracja lekko uległa zmianie.

- Z uwagi na warunki atmosferyczne w programie zaszła jedna, istotna zmiana - oficjalna inauguracja oraz przekazanie symbolicznego klucza do bram miasta odbędzie się o godz. 16.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego. Pozostałe punkty programu Dni Ostródy pozostają bez zmian! - informują organizatorzy.

Tegoroczne Dni Ostródy to między innymi koncerty gwiazd, atrakcje dla dzieci, strefa rodzinna, mnóstwo konkursów z nagrodami, gry i zabawy, przejazdy Londyńczykiem, rejsy statkami, bicie okolicznościowych monet, spektakle nie tylko dla dzieci, wystawy twórczości artystycznej i mnóstwo innych atrakcji!

Pierwszego dnia obchodów (piątek 6.08 od 20:00) Ostróda stawia na Kabareton. W amfiteatrze Smile, Nowaki, Skeczów Męczących, Młodych Panów, K2 oraz Igor Kwiatkowski.

Z kolei tegoroczne, koncertowe gwiazdy Dni Ostródy 2021, to pierwszego dnia (sobota 7.08) De Mono, Kasia Kowalska i drugiego (niedziela 8.08) Dawid Kwiatkowski i Viki Gabor. Koncerty odbędą się w ostródzkim Amfiteatrze, wstęp jest biletowany.

Turyści i nie posiadający zniżkowej karty muszą przygotować się na wydatek za bilety 35zł za pierwszy dzień i 40 drugiego. Posiadacze Karty Ostródzkiej płacą odpowiednio 20 i 25 zł.

Ale wieczorne koncerty w amfiteatrze to nie jedyne atrakcje. Sporo będzie się też działo nad jeziorem Drwęckim, całym Bulwarze Europejskim, na molo czy w Parku Collisa.

Szczegółowy program znajdziecie na plakacie poniżej:

Dni Ostródy 2021 plakat1

i

Autor: CK Ostróda
Dni Ostródy 2021 plakat2

i

Autor: CK Ostróda Link: Kliknij by powiększyć

QUIZ. Największe hity disco polo! Zna je każdy! Dokończysz refren?

Pytanie 1 z 15
Boys – „Szalona”. W refrenie Marcin Miller śpiewa tak: „Jesteś szalona mówię ci, zawsze nią byłaś...”
Prowadziły agencję towarzyską w Toruniu. Trafiły za kratki