Dni Iławy - koncert

i

Autor: ICK

DNI IŁAWY 2024

Cyms, Kombi, Lady Pank - to było muzyczne święto Iławy. Tłumy na koncercie na stadionie

2024-07-08 0:25

Dni Iławy swój finał miały podczas koncertu na stadionie miejskim, w niedzielę, 7 lipca. Nie tylko wystąpili artyści, ale i wręczono czeki w loterii podatkowej.

Na scenie podczas koncertu z okazji Dni Iławy wystąpił na początek Oskar Cyms. Ten młody artysta "kupił" widzów także swoją skromnością i bliskim kontaktem. Zobacz zdjęcia z rozdawania autografów pod sceną!

Po pierwszym występie została rozstrzygnięta loteria podatkowa. To trzecia edycja loterii podatkowej "Rozlicz PIT w Iławie i wygraj", której łączna pula nagród wyniosła aż 12,5 tys. złotych!Zwycięzcom czeki wręczył burmistrz Dawid Kopaczewski w towarzystwie Lidii Miłosz, dyrektorki Iławskiego Centrum Kultury.

NAGRODA GŁÓWNA w wysokości 7000 zł trafiła do MICHAŁA MICHALAKA. 3 NAGRODY I STOPNIA 1000 ZŁ  otrzymali: KAMILA PATORSKA, KAROLINA KOWALSKA- MAZUR, JOANNA WARDOWSKA.5 NAGRÓD II STOPNIA 500 zł otrzymali: PAWEŁ KURCHAN, KAROLINA KASAK, KATARZYNA NAPIERSKA, ILONA PATURALSKA, ZBIGNIEW BENCA.Kolejną gwiazdą Dni Iławy był zespół Kombi ze Sławomirem Łosowskim jako liderem. Na zakończenie publiczność z Iławy i nie tylko rozgrzał zespół Lady Pank. Wydarzenie poprowadził Mariusz Korpoliński.

Organizatorzy: Miasto Iława oraz Iławskie Centrum Kultury, w partnerstwie z Iławskim Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w swojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: ilawa@eska.pl

Strefa Czystego Transportu w Warszawie. Nie każdy wjedzie do centrum miasta

Quiz. Jedzenie na koloniach w PRL-u. Nie wyjeżdżałeś? Nie licz nawet na 1 punkt!

Pytanie 1 z 10
Na koloniach w PRL-u na śniadanie dzieci jadły:
Listen on Spreaker.