Coraz Bardziej Zielona Gęś na deskach Kinoteatru Pasja

i

Autor: mat organizatora Coraz Bardziej Zielona Gęś na deskach Kinoteatru Pasja w Iławie

Coraz Bardziej Zielona Gęś na deskach Kinoteatru Pasja w Iławie

2021-11-12 11:33

Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie i Iławskie Centrum Kultury zapraszają na spektakl teatralny „Coraz bardziej zielona gęś”. To będzie niezła dawka groteski i śmiechu!

Twórcy opracowali mieszankę żartobliwych utworów Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, który uznawany jest za mistrza poetyckiego absurdu. Można spodziewać się niebanalnej rozrywki, dzięki barwnym dowcipom i groteskom najwyższej próby. Warto oderwać się od racjonalnej interpretacji, odrzucić logiczne wywody, by pozwolić ponieść się wirowi prześmiewczych nonsensów.

Tym bardziej że przedstawienie jest rozśpiewaną odpowiedzią na potrzebę fantazji oraz purnonsensu. W Teatrzyku Zielona Gęś występują: Alojzy Gżegżółka, Prof. Bączyński, Hermenegilda Kociubińska, Osiołek Porfirion, Pies Fafik, Piekielny Piotruś.

Reżyserem jest Jarosław Kilian. Oprawą muzyczną zajął się Grzegorz Turnau.  Spektakl został zgłoszony do VII edycji Konkursu na Inscenizację Dawnych Dzieł Literatury Polskiej „Klasyka Żywa”.

Scenariusz, reżyseria, scenografia i kostiumy – Jarosław Kilian,  współautorstwo kostiumów, współpraca scenograficzna – Sabina Czupryńska,  muzyka – Grzegorz Turnau,  przygotowanie wokalne – Julia Chmielnik,  akompaniator – Piotr Banaszek.

„Coraz bardziej zielona gęś”.

Termin: 15 listopada 2021 r. Godzina: 18:00

Miejsce: Kinoteatr „Pasja” Wstęp: 20 zł

Czas trwania: 90 min., Wiek: B.O.

Bilety: są do kupienia w kasie kinoteatru w godzinach pracy lub elektronicznie TUTAJ

Coraz Bardziej Zielona Gęś na deskach Kinoteatru Pasja

i

Autor: mat organizatora Coraz Bardziej Zielona Gęś na deskach Kinoteatru Pasja

Ssak, gad, czy ryba? Wcale nienajłatwiejszy quiz o zwierzętach

Pytanie 1 z 10
Spędzający znaczną część życia w wodzie dziobak to:

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

W formie - Dieta łagodząca stres