gospel chór

i

Autor: Susana Fernández - Unsplash Chór Iława Gospel Singers szuka młodych głosów i organizuje warsztaty

Chór Iława Gospel Singers szuka młodych głosów i organizuje warsztaty

2021-06-01 10:11

Kochasz muzykę, śpiewanie sprawia Ci radość? A może chciałbyś/-abyś zacząć, a nie wiesz jak? To może być fajny początek muzycznej przygody. Iława Gospel Singers zaprasza na pierwsze wokalne warsztaty gospel dla dzieci i młodzieży, które będą również wspaniałą okazją do tego, by stanąć na scenie i wystąpić przed publicznością!

Warsztaty są skierowane do rodziców i opiekunów dzieci, którzy widzą potencjał rozwijania ich muzycznej pasji, a także do osób śpiewających (lub mających ochotę się rozśpiewać) i młodzieży. Zadanie pn. "Organizacja wydarzeń kulturalnych związanych z muzyką gospel" zostało dofinansowane ze środków Powiatu Iławskiego.

Iławskie Stowarzyszenie Gospel nad Jeziorakiem organizuje I Warsztaty Wokalne dla Dzieci i Młodzieży, którymi chce propagować muzykę gospel oraz wspierać rozwój talentów młodych ludzi. Organizatorzy proponują, aby w zajęciach uczestniczyły dzieci i młodzież w wieku 7-14 lat, jednak ostateczną decyzję o możliwości wzięcia udziału w warsztatach pozostawiają zainteresowanym.

Warsztaty gospel dla młodych będą się odbywać w ramach spotkań online (łącznie 6 godzin) ze świetnym fachowcem, trenerką wokalną Joanną Nehring-Roszkowską. Spotkania potrwają od czerwca do września 2021 (jedno lub dwa spotkania w miesiącu). Uczestnicy warsztatów otrzymają także materiały dźwiękowe potrzebne do nauki utworów gospel, które wykonają wspólnie na żywo przed publicznością podczas KONCERTU FINAŁOWEGO III Warsztatów Gospel nad Jeziorakiem (z udziałem zaproszonego artysty gospel z kraju lub zagranicy)!

Warsztaty nie są bezpłatne, kosztują 100 zł, ale jak zapewniają organizatorzy, opłaty stanowią pokrycie części kosztów niezbędnych do organizacji koncertu finałowego.

Chętni mogą także zapisać się na dodatkowe lekcje indywidualne (2 x 30 min: za dodatkową opłatą), jednak obowiązuje limit miejsc.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

  • Dokonać wpłaty na konto Stowarzyszenia Gospel nad Jeziorakiem.

Zaczynają już 28 czerwca.

gospel plakat

i

Autor: Iława Gospel Singers
Pies pilnował pana nawet po jego śmierci

QUIZ. Artyści jednego przeboju. Te piosenki zna cały świat! Pamiętasz, kto je śpiewał?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Z jakiego przeboju zasłynęli Los del Rio?