krowa

i

Autor: pen_ash - Pixabay zdjęcie ilustracyjne

Chciwy złodziej. Ukradł nawet poidełka krowom!

2022-02-24 11:13

Mężczyzna okradł pomieszczenie gospodarcze przeznaczone do hodowli bydła. Następnie wszystko sprzedał na skupie złomu. Teraz ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem.

Zalewscy policjanci zostali poinformowani o kradzieży z włamaniem. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie o przestępstwie oraz przesłuchali świadków, a także wykonali oględziny na miejscu zdarzenia.

W trakcie czynności ustalili, że sprawcą włamania jest 29-latek. Mundurowi zatrzymali mężczyznę i osadzili w policyjnej celi. Jak się okazało, mężczyzna włamał się do budynku gospodarczego, po czym ukradł żerdzie boksowe, poidełka i konstrukcję stalową, a następnie wszystko sprzedał na skupie złomu.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawieniu zarzutu mieszkańcowi gminy Zalewo, do którego się przyznał. Policjanci złożyli również wniosek do prokuratury o zastosowanie środka zapobiegawczego wobec  mieszkańca gminy Zalewo.

Kodeks karny za kradzież z włamaniem przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. O który kraj chodzi? Rozpoznasz ten kształt na mapie?

Pytanie 1 z 15
Jaki kraj, zaznaczony najciemniejszym kolorem, jest widoczny na zdjęciu?
QUIZ. O który kraj chodzi? Rozpoznasz ten kształt na mapie?
Wojna na Ukrainie

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!