burmistrz maseczki iława

i

Autor: UM Iława

Burmistrz Iławy apeluje o noszenie maseczek

2020-06-24 13:49

Wciąż powinniśmy zasłaniać usta oraz nos, zwłaszcza w obiektach handlowych, a także zachować od siebie odpowiedni dystans, minimum 2 metry - pisze do iławian Dawid Kopaczewski, burmistrz Iławy.

Burmistrz jest zaniepokojony sytuacją w mieście jeśli chodzi o przestrzeganie obostrzeń związanych z pandemią. Niestety iławianie często mają za nic zdrowie swoje i innych. Nie noszą maseczek, nie trzymają dystansu.

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie własne oraz najbliższego otoczenia wciąż zobowiązani jesteśmy do przestrzegania zasad związanych z panującą epidemią koronawirusa - pisze burmistrz Dawid Kopaczewski. -  Wciąż powinniśmy zasłaniać usta oraz nos, zwłaszcza w obiektach handlowych, a także zachować od siebie odpowiedni dystans, minimum 2 metry. Wszyscy bez maseczek w sklepach i autobusach mogą być zapowiedzią wzrostu liczby zakażeń. Bardzo proszę o nieignorowanie obowiązujących zaleceń, ich nieprzestrzeganie będzie bowiem karane przez służby policji. Apeluję także do wszystkich właścicieli obiektów handlowych z Iławy, aby egzekwowali przestrzeganie wymieniowych zasad wśród swoich pracowników oraz klientów.

Na obecną chwilę w Iławie nie ma odnotowanych przypadków zarażenia koronawirusem. Jednak co raz więcej pojawia się ich w innych regionach województwa. Dziś odnotowano 10 nowych przypadków.

korona iława

i

Autor: UM Iława
korona iława

i

Autor: UM Iława
korona iława

i

Autor: UM Iława

Jesteś prawdziwym kociarzem? Sprawdź, ile wiesz o kotach! [QUIZ]

Pytanie 1 z 18
Według jednej z legend kot ocalił Mahometa przed:
Jesteś prawdziwym kociarzem? Sprawdź, ile wiesz o kotach! [QUIZ]
Energia Muzyki - 8-letni DJ zagra w Olsztynie