Branża IT w Iławie się rozrasta. Mała fundacja z europejskim sukcesem!

i

Autor: Fundacja Cadmus Fundacja Cadmus

Branża IT w Iławie się rozrasta. Mała fundacja z europejskim sukcesem!

2022-05-30 8:07

Fundacja Cadmus z siedzibą w Iławie, została członkiem European Association of Software Engineering. Teraz mogą wypłynąć na szerokie, międzynarodowe wody branży IT.

Fakt, że to właśnie organizacja pozarządowa wstąpiła do EASE, jako pierwszy podmiot z Polski, świadczy o dynamicznym rozwoju polskiego sektora pozarządowego. Na dodatek ta organizacja pochodzi z Iławy.

European Association of Software Engineering (EASE) to społeczność firm informatycznych i innowacyjnych, które wspólnie działają na rzecz wzmocnienia sektora technologicznego. EASE pomaga firmom znaleźć odpowiedzi i rozwiązać najważniejsze pytania - od właściwego pozycjonowania po skalowanie i wchodzenie na nowe rynki.

EASE łączy ponad 6000 przedstawicieli europejskej branży IT, którzy pracują w obszarach: Software Development, UI/UX Design, Hardware Development, Robotics, Space Robotics Technology, IT-Marketing, Chatbots, IP-Telecommunications, Cloud Services, EdTech, IT-law, Cybersecurity.

- Uczestnictwo w organizacji EASE to dla naszej Fundacji szansa na nawiązanie międzynarodowej współpracy i wymianę doświadczeń w dziedzinie tworzenia oprogramowania komputerowego - zapowiada Rafał Rybnik, prezes Fundacji Cadmus. - Fakt, że to organizacja pozarządowa wstąpiła do EASE jako pierwszy podmiot z Polski, świadczy o dynamicznym rozwoju polskiego sektora pozarządowego.

Fundacja Cadmus jest organizacją non-profit z Polski. Koncentrują się na projektach łączących innowacyjne rozwiązania programistyczne z kulturą, społeczeństwem obywatelskim i biznesem. Cadmus to solidny i doświadczony zespół profesjonalistów, który pracuje na rzecz cyfrowej transformacji w sektorze publicznym, non-profit i for-profit.

Quiz dla dobrych kierowców

Pytanie 1 z 11
Nadsterowność oznacza poślizg kół osi
VII Trójmiejski Marsz Równości w Gdańsku

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl