rów droga

i

Autor: unsplash Bornice: Ciało mężczyzny przy drodze. Zatrzymano już jedną osobę

Bornice: Ciało mężczyzny przy drodze. Zatrzymano już jedną osobę

2022-01-07 10:18

Zwłoki 38-letniego mężczyzny znaleziono w czwartek (6.01) na lokalnej drodze w miejscowości Bornice w gminie Susz. Zatrzymano już osobę w tej sprawie, usłyszała zarzuty.

Policję i służby ratunkowe powiadomiono rano o znalezieniu zwłok mężczyzny, leżących na lokalnej drodze we wsi Bornice w powiecie iławskim.

To 38-letni mieszkaniec gminy Susz. Zabezpieczono ślady, są przesłuchiwani mieszkańcy, prokurator ustala przyczynę i dokładne okoliczności śmierci tego mężczyzny - powiedziała PAP st. asp. Joanna Kwiatkowska z iławskiej policji.

Jak zaznaczyła, na razie brane jest pod uwagę wiele hipotez; również taka, że przyczyną zgonu 38-latka mogło być potrącenie. Ciało zabezpieczono do sekcji, która ma pomóc to wyjaśnić. Policja nie informuje, czy mężczyzna miał widoczne obrażenia.

Zatrzymano mężczyznę, usłyszał zarzuty

Prokuratura gromadzi wszelkie zeznania i łączy fakty, tymczasem już w tej sprawie zatrzymano młodego mężczyznę.

Zatrzymano 21-latka, usłyszał zarzut nieudzielenia pomocy - mówi Radiu Eska Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy iławskiej policji. Za ten czyn Kodeks Karny przewiduje do 3 lat pozbawienia wolności.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Quiz: Kto jest na zdjęciu?

Pytanie 1 z 6
Kto jest na zdjęciu?
Hotplota.pl
Najważniejsze zmiany w prawie i podatkach 2022. Wszystko, co trzeba wiedzieć.