plakat

i

Autor: arch. organizatora

Biskupiec: Zapraszamy miłośników koni. Zobaczcie skoki przez przeszkody

2022-07-12 15:58

Już połowie lipca w ośrodku KJ Lotar w Biskupcu rozegrane zostaną międzynarodowe zawody w skokach przez przeszkody w randze 2. Zawody odbędą się w terminie 14-17 lipca 2022. Rozegrane zostaną dwie rundy.

W Dużej Rundzie łączna pula nagród sięgnie 219 tys złotych, z czego po 103 500 przypada na dwa konkursy zaliczane do światowego rankingu: piątkową Dużą Rundę i niedzielne Grand Prix. W Rundzie Średniej zawodnicy powalczą o 48 tys złotych, z czego 24 000 przypada na ciekawy finał z rundą zwycięzców. W Małej Rundzie CSI1* sumaryczna pula wyniesie 24 tys złotych. Oprócz tego dla mniej doświadczonych lub debiutujących par przewidziana jest rywalizacja w ramach Elite Tour - 110 cm, w finale 115 cm.W ramach CSI dla młodych koni powalczyć będzie można w dwóch kategoriach - jedna dla koni pięcioletnich, druga dla 6/7-latków. To z pewnością dobre przygotowanie przed Mistrzostwami Polski Młodych Koni i Sportowym Czempionatem Polski Młodych Koni, a dla niektórych także przed MŚMK w Lanaken. Łączna suma nagród pieniężnych całych zawodów wyniesie 341 000 złotych.

- Zeszłoroczna, pierwsza edycja międzynarodowych zawodów spotkała się z dobrym przyjęciem zarówno zawodników, jak i naszych partnerów - powiedziała Agnieszka Kwiatkowska z KJ Lotar Biskupiec. -Dzięki sponsorom tym razem możemy pozwolić sobie na zwiększenie puli nagród i rozegranie dwóch konkursów zaliczanych do światowego rankingu. Atrakcyjnie zapowiada się też sobotni konkurs Music Masters, który będzie finałem Średniej Rundy, według zasad konkursu grupowego z rundą zwycięzców. Nasz duży plac z systemem Ebbe & Flut jest już wszystkim znany. Na konie i zawodników czekają nowe udogodnienia w stajniach i kompleksie socjalnym. Program najtrudniejszych konkursów rozłożony jest na cztery dni, tak ażeby najlepsze konie mogły odpocząć przed Grand Prix. Jednak mimo to przegląd odbędzie się dopiero w czwartek rano. Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników i kibiców

plakat

i

Autor: arch. organizatora

Czyja to piosenka? Sprawdź czy odgadniesz wykonawcę po samym tytule!

Pytanie 1 z 10
Piosenkę "Lepiej mieć" śpiewa: