festiwal

i

Autor: arch. organizatora

Muzyka

Artystyczna wioska w Siemianach pod Iławą. Wpadnij pograć, pośpiewać i pomalować

2023-07-12 12:04

Festiwal nad Jeziorakiem organizowany samorząd gminy Iława to nie tylko koncert gwiazd i występy topowych kabaretów. W tym roku po raz kolejny przygotowano także wiele innych atrakcji w tym plener malarski, warsztaty wokalne i konkurs muzycznych talentów.

Wciąż możecie wziąć udział w tym darmowych atrakcjach. Na zgłoszenia czeka GOK w Lasecznie, który organizuje festiwal w Siemianach. Jeśli jesteście zainteresowani zaplanujcie sobie sobotę 22 lipca. Na ten dzień zaplanowano wydarzenia w ramach Artystycznej Wioski.

Plener malarski odbędzie się pod hasłem "Słońce, woda, las - żółty, niebieski, zielony". Warsztaty wokalne poprowadzi  Agnieszka Hekiert znana m.in. z roli trenerki wokalnej w "X Factor", "Mam talent", "My Camp Rock II", czy "Fabryka Gwiazd" oraz "Twoja twarz brzmi znajomo".

Na finał konkurs muzycznych talentów. Przewidziano atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe, a także możliwość zaprezentowania się szerokiej festiwalowej publiczności. Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie serdecznie zaprasza solistów i zespoły. Macie czas do 18 lipca.

50 Cent - "The Final Lap" i dalsze plany biznesowe

Hity ze sklepików szkolnych sprzed lat. Sprawdź, czy je pamiętasz!

Pytanie 1 z 9
Która guma była długa jak taśma?