skradzione kosmetyki banner

i

Autor: KPP Iława Odzyskane artykuły skradzione z drogerii w Lubawie

35-latka ukradła kosmetyki z drogerii w Lubawie

2023-01-16 13:26

Kobieta kradła kosmetyki w jednej z lokalnych drogerii w Lubawie. W zatrzymaniu mieszkanki miasta pomógł sklepowy monitoring oraz działania policjantów.

Lubawscy policjanci zostali poinformowani o kradzieży kosmetyków w  jednej z lokalnych drogerii. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie o przestępstwie, przesłuchali świadków a także zabezpieczyli zapis ze sklepowego monitoringu.

Okazało się, że straty sklepu to prawie 1500 zł. W trakcie czynności funkcjonariusze przekazali rysopis sprawczyni wszystkim policjantom z lubawskiego komisariatu. I tak po 48 godzinach od zgłoszenia 35–latka została zatrzymana.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów mieszkance Lubawy. Policjanci odzyskali również części skradzionego mienia.  

Kodeks karny za kradzież przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Odzyskane artykuły z drogerii

i

Autor: KPP Iława Odzyskane artykuły skradzione z drogerii w Lubawie
Potężna fabryka narkotyków pod Krakowem zlikwidowana. Wśród zatrzymanych dwaj "chemicy"

QUIZ. Największe kinowe klapy ostatnich lat. Jak dobrze znasz zdobywców Złotych Malin?

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od czegoś prostego. Autorką książki "365 dni", na podstawie której powstał zdobywca Złotej Maliny 2021 za najgorszy scenariusz jest:
QUIZ. Największe kinowe klapy ostatnich lat. Znasz zdobywców Złotych Malin?

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!