portfel kobieta

i

Autor: pexels.com zdjęcie ilustracyjne

29-latek okradł babcię z gminy Iława

2022-12-16 14:05

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 29 – latkowi. Mężczyzna korzystając z chwilowej nieuwagi swojej babci ukradł jej portfel z pieniędzmi.

Oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o kradzieży portfela z pieniędzmi. Na miejsce pojechali funkcjonariusze. W trakcie czynności przesłuchali pokrzywdzoną oraz ustalili dokładne okoliczności zaginięcie portfela. Okazało się, że kobieta poprosiła swojego wnuka o porąbanie drewna, co uczynił. Kiedy skończył pracę poszedł do swojego domu.

Kobieta po pewnym czasie zorientowała  się, że nie ma portfela, w którym znajdowały się pieniądze. Mieszkanka gminy Iława o wszystkim poinformowała policjantów. Podczas czynności okazało się, że kradzieży dokonał 29 – letni wnuczek pokrzywdzonej. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutu mężczyźnie, do którego się przyznał. Funkcjonariusze odzyskali tylko skradzione portfel bo mężczyzna pieniądze wydał już na swoje potrzeby.

Teraz  mieszkaniec gminy Iława ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem. Kodeks karny za kradzież przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

20 NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANYCH KONCERTÓW W POLSCE 2023 [ROBBIE WILLIAMS, PINK, MANESKIN, SAM SMITH, HARRY STYLES...] | ESKA XD - Radio Eska #64

QUIZ. Czy rozpoznasz błędy językowe w zdaniach? 8/12 będzie sukcesem

Pytanie 1 z 12
Wskaż poprawe zdanie:

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl