iława gospel

i

Autor: arch. zespołu

Zacznij śpiewać gospel. Iławski chór poszukuje nowych głosów

2021-03-24 14:09

Kto śpiewa, podobno dwa razy się modli. Ma też w sobie więcej radości, spokoju i podobno jest zdrowszy! Iława Gospel Singers otwiera nabór do zespołu i szuka nowych wokalistów.

Kogo szuka IGS? Osób obdarzonych słuchem muzycznym (które potrafią czysto śpiewać), takich, które są gotowe zaangażować się w życie zespołu, brać udział w próbach i koncertach, śpiewać zarówno po polsku, jak i po angielsku. Takich, którym bliskie są wartości chrześcijańskie - bo przecież gospel to Ewangelia. Doświadczenie wokalne nie jest konieczne, choć mile widziane. Warunkiem jest ukończony 16. rok życia.

Co należy zrobić? Do 15.04.2021 wysłać maila na adres zespołu (ilawa.gospel@wp.pl). W załączniku lub pod linkiem do pobrania powinien znaleźć się nagrany telefonem 2-3 minutowy filmik z wykonaniem 1 lub 2 dowolnych utworów - z podkładem lub a cappella. W mailu należy się przedstawić i napisać coś o sobie (miejscu zamieszkania, zainteresowaniach, doświadczeniu muzycznym, etc.). A potem pozostaje czekać na odpowiedź dyrygenta.Informacje o naborze można znaleźć również na facebookowym profilu Iława Gospel Singers.

Tomasz Chada upamiętniony muralem !

QUIZ: Prawda, czy mit? Wciąż dajemy się oszukać!

Pytanie 1 z 15
Po jedzeniu należy odczekać godzinę, i dopiero wtedy można iść pływać