W Iławie powstanie restauracja znanej sieci fast foodów. Gdzie będzie się mieścił lokal?

i

Autor: Unsplash

biznes

W Iławie powstanie restauracja znanej sieci fast foodów. Gdzie będzie się mieścił lokal?

2024-04-23 9:52

Już niedługo w Iławie powstanie pierwsza restauracja znanej sieci fast foodów. A mowa o KFC. Lokal będzie się znajdował w atrakcyjnej lokalizacji, bo tuż przy nowo wybudowanym parku handlowym. Sieć ma mnóstwo miłośników na całym świecie. Szczegóły poniżej.

W Iławie powstanie pierwsza restauracja sieci KFC

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo w Iławie powstanie lokal sieci Kentucky Fried Chicken, czyli KFC. Do informacji dotarł portal infoilawa.pl. Jak podaje, inwestorem jest spółka Lewpol, która 12 kwietnia złożyła w Starostwie Powiatowym w Iławie wniosek o pozwolenie na budowę budynku gastronomicznego, masztu reklamowego o wysokości 25 metrów oraz budynku śmietnika wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu.

Według portalu, nowa restauracja KFC będzie miała atrakcyjne położenie, bo działka, na której ma stanąć, znajduje się przy skrzyżowaniu ul. Ziemowita i Alei Jana Pawła II. Obecnie jest tam skład materiałów budowlanych. Tuż obok jest stacja paliw oraz nowo wybudowany park handlowy.

Wniosek o pozwolenie na budowę jest obecnie rozpatrywany przez urzędników. Dokładny termin rozpoczęcia i zakończenia budowy nie jest jeszcze znany.

źródło: infoilawa.pl

KFC w Katarze - TEST. Jak smakuje i ile kosztuje

Iławski amfiteatr doczeka się zadaszenia. Powstanie projekt