um susz

i

Autor: UMiG Susz

Urząd Miasta w Suszu zamknięty. Powodem pandemia

2021-03-18 13:44

Niestety wczoraj potwierdzono trzy przypadki zakażenia się koronawirusem u pracowników Urzędu Miejskiego w Suszu. Władze miasta zdecydowały się na radykalne kroki.

Zdecydowano się zamknąć urząd i nie wpuszczać petentów. - Ze względu na panującą epidemię koronawirusa, która dotknęła też naszych procowników informuję, że wszystkie sprawy w Urzędzie Miejskim w Suszu oraz w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Suszu od 18 marca do odwołania, będą załatwiane wyłącznie drogą elektroniczną, za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub poprzez kontakt telefoniczny - pisze Krzysztof Pietrzykowski burmistrz Susza. - W sprawach wyjątkowo pilnych i ważnych, osobista wizyta w urzędzie i M-GOPS możliwa będzie tylko po wcześniejszym umówieniu się z konkretnym pracownikiem merytorycznym.

Wszelką korespondencję można umieszczać w skrzynce znajdującej się na budynku urzędu, przy wejściu od strony parkingu. Władze Susza zaapelowały też do mieszkańców o przestrzeganie obostrzeń. - Przypominamy noście maseczki, zachowujcie dystans i dezynfekujcie dłonie - jesteśmy odpowiedzialni za siebie nawzajem.

Eurowizja 2021 - Te piosenki mogą wygrać konkurs

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Myślisz, że znasz stolice afrykańskich krajów?

Pytanie 1 z 15
Stolicą Angoli jest...