mma

i

Autor: archiwum Patryka Duńskiego

Sukces iławskich zawodników sztuk walki. Zawodowcy i amatorzy wrócili z tarczą

2023-03-13 14:45

Patryk Duński wygrał kolejną walkę w ramach Fight Exclusive Night, a młodzi adepci boksu zdobyli medale na mistrzostwach Warmii i Mazur.

Patryk Duński pewnie wspina się po pas mistrzowski. Zawodnik MMA z Iławy po raz kolejny triumfował na Fight Exclusive Night. I to wygrał przez nokaut. Mimo, że przeciwnika poznał na dzień przed walką. Poprzedni planowani rywale się wycofali. Ostatecznie Patryk rozprawił się z z debiutującym na zawodowym ringu Magomedem Tsitsaevem w 3 minuty i 15 sekund. Iławianin radzi sobie tak dobrze, że organizatorzy FEN powoli zapowiadają już jego walkę o pas mistrzowski.

A ja przy sportach walki jesteśmy to dodajmy, że spory sukces odnieśli młodzi zawodnicy Boxing Club Iława. W Braniewie na bokserskich mistrzostwach Warmii i Mazur kadetów Antoni Zapadka zdobył złoto, a Miłosz Puchalski srebro. Teraz chłopców czekają mistrzostwa Polski. Jest szansa, że obejrzymy zawody bokserskie także w Iławie. Związek bokserski zachwycony postawą iławian zaproponował Boxing club organizację takiej imprezy.

Stefcio z Ukrainy stracił oko. Weterynarze z Przemyśla chcą mu pomóc

QUIZ. Piosenka, film czy książka. My podajemy tytuł i autora - Ty możesz zrobić tylko dwa błędy!

Pytanie 1 z 15
Na początek coś łatwego. "Imagine" Johna Lennona to: