klucze nasadowe oczkowe

i

Autor: Pexels Skończyły mu się słowa, zaatakował znajomego kluczem

Skończyły mu się słowa, zaatakował znajomego kluczem

2021-11-08 14:10

25 – latek uderzył znajomego kluczem powodując u niego poważne obrażenia ciała. Sprawcy grożą 3 lata więzienia.

Mieszkańcy Ropczyc w garażu uwięzili dostawcę jedzenia. Są już w rękach policji

Oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o pobiciu. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce gdzie wstępnie ustalili, że pokrzywdzony rozmawiał ze znajomymi. W pewnym momencie kiedy zabrakło argumentów słownych doszło do szarpaniny między osobami. Jeden z mężczyzn uderzył drugiego dużym przedmiotem, a następnie wspólnie z kobietą odjechał taksówką.

Pokrzywdzony z poważnymi obrażeniami głowy i ręki został przetransportowany do szpitala gdzie pozostał na obserwacji. W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę, którym okazał się znany z wcześniejszych interwencji 25 – latek.

Funkcjonariusze zabezpieczyli również narzędzie którym mieszkaniec Iławy uderzył pokrzywdzonego a był to duży klucz oczkowy. Mężczyzna został osadzony w policyjnej celi. Na podstawie zgromadzonych materiałów policjanci przedstawili 25 – latkowi zarzut oraz złożyli wniosek do sądu o zastosowanie środka zapobiegawczego wobec mieszkańca Iławy.

Kodeks karny za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu przewiduje karę od 3 lat pozbawienia wolności.

Sonda
Czy rozładował Ci się kiedyś akumulator w aucie?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl