dzieciak żłobek

i

Autor: Pexels Rusza czwarty nabór do iławskiego żłobka

Rusza czwarty nabór do iławskiego żłobka

2021-11-22 13:04

Już po raz czwarty można zgłaszać chęci udziału w projekcie pt. „Żłobek w Iławie”, współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2014-2020. Zgłoszenia będą przyjmowane w budynku Żłobka Miejskiego w Iławie.

Kuźnica. Aktualna sytuacja na granicy. Policja udostępniła nagranie

Unijny projekt „Żłobek w Iławie” jest realizowany w budynku placówki przy ul. Bohaterów Westerplatte 5 w Iławie od lipca 2019 roku. Dotychczasowa lista rezerwowa została wyczerpana, nadszedł czas na kolejną rekrutację.

Przyjmowanie zgłoszeń potrwa przez 8 dni od środy, 17 listopada 2021, od godz. 10:00 do środy, 24 listopada 2021, do godz. 14:00. Zatem od 17 listopada 2021 punktualnie od godz. 10:00 będzie można dostarczać dokumenty zgłoszeniowe. Co ważne, należy je zamknąć w kopercie z napisem ŻŁOBEK. Nie warto też przynosić dokumentów przed wyznaczoną datą i godziną, gdyż nie zostaną wzięte pod uwagę podczas rekrutacji.

O wynikach rekrutacji urząd poinformuje na stronie internetowej miastoilawa.pl w ostatnim dniu listopada.

Rekrutacja zostanie przeprowadzona zgodnie z Regulaminem rekrutacji. W Regulaminie podane są kryteria dostępu oraz pierwszeństwa wraz z punktacją. W razie równej liczby punktów o pierwszeństwie decyduje data i godzina przyjęcia kompletnego zgłoszenia.

Więcej szczegółów i dokumenty znajdziecie na stronie

QUIZ Z jakiego kraju pochodzi to popularne danie?

Pytanie 1 z 10
Creme brulee - jeden z najpopularniejszych na świecie deserów

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl