Pani Agnieszka z Iławy chce sprowadzić prochy brata do kraju. Potrzebna ogromna kwota

i

Autor: pixabay.com, pomagam.pl

Wiadomości

Pani Agnieszka z Iławy chce sprowadzić prochy brata do kraju. Potrzebna ogromna kwota

2024-04-16 15:48

Mieszkająca na co dzień w Anglii pani Agnieszka z Iławy zbiera fundusze na sprowadzenie prochów zmarłego brata do Polski. Niestety, kwota jest spora, a iławianka jest w zaawansowanej ciąży i ma wiele wydatków. Dlatego ruszyła internetowa zbiórka, która pomoże sfinansować koszt sprowadzenia prochów. Liczy się każdy grosz. Szczegóły poniżej.

Iławianka chce sprowadzić prochy brata do kraju

Panią Agnieszkę z Iławy w życiu spotkała już niejedna tragedia. Dwa lata temu jej matka przegrała walkę z nowotworem, a na początku kwietnia bieżącego roku zmarł jej brat, Tomasz.

- Tomasz, 37-latek, zmarł nagle w czwartek (4 kwietnia – przyp. red.) w Holandii, gdzie mieszkał, pozostawiając w żałobie swoją siostrę Agnieszkę i bliskich. Tomasz w przeszłości wygrał jedną wielką bitwę, tracąc nogę, od tego czasu był tylko wspaniałym człowiekiem i wspierającym bratem. Rodzina potrzebuje pomocy w pokryciu kosztów repatriacji go do domu w Polsce, gdzie zostanie pochowany w rodzinnym mieście – napisano w opisie zbiórki na portalu pomagam.pl.

Pani Agnieszka jest w zaawansowanej ciąży i pieniądze nie powinny być jej teraz powodem do zmartwień. Dlatego ruszyła zbiórka pieniężna.

Trwa zbiórka pieniężna. Potrzeba 12 tys. zł

Na portalu pomagam.pl ruszyła zbiórka pieniężna na rzecz iławianki. Koszty związane z kremacją ciała jej brata, transportem do Polski oraz organizacją pogrzebu są ogromne. Pani Agnieszka potrzebuje na ten cel łącznie około 12 tys. zł. Dlatego liczy się każde, nawet najmniejsze wsparcie. Zbiórkę można wesprzeć pod tym linkiem.

"Maluch" utknął między rogatkami na przejeździe kolejowym w Lesznie

Iławski amfiteatr doczeka się zadaszenia. Powstanie projekt