Ostróda nie zapomina o najmłodszych. Duża impreza w amfiteatrze

2021-05-26 14:15

Z okazji Dnia Dziecka Centrum Kultury w Ostródzie organizuje imprezę dla najmłodszych. Odbędzie się 4 czerwca. Nie zabraknie animacji, konkursów, warsztatów. A wszystko to bezpłatne.

Szczególnie serdecznie zapraszamy na spektakl teatralny „MORSKIE OPOWIEŚCI” w wykonaniu Teatru Katarynka - piszą organizatorzy. -  Przygody Kapitana i jego Papugi na statku pełnym niespodzianek, niezapowiedzianych gości i czasem trudnych sytuacji na pewno zainteresują niejednego „morskiego wilka”. Po spektaklu będzie można wziąć udział w mini warsztatach teatralnych z aktorami.Niestety trwająca pandemia wciąż będzie ograniczać zabawę dzieci.

  • 1. Ograniczona ilość uczestników działań edukacyjno-animacyjnych (do 15 osób jednocześnie), ograniczona ilość widzów spektakli i filmów (do 50% miejsc na sali).
  • 2. Dystans 1,5 m od innych uczestników działań.
  • 3. Dezynfekcja rąk przy wejściu na teren imprezy (płyn do dezynfekcji jest dostępny na miejscu).
  • 4. Maseczki – czyli obowiązek zasłaniania ust i nosa w częściach wspólnych na terenie imprezy, np. w przejściach, a także w pomieszczeniach (sala kameralna, toalety, korytarze).
  • 5. Zakaz spożywania napojów i jedzenia w miejscu imprezy.
  • 6. Dzieci mogą przebywać na terenie imprezy wyłącznie pod opieką rodziców lub dorosłych opiekunów.

- Pomimo utrudnień liczymy na dobrą pogodę, fajną zabawę, uśmiechy dzieci oraz to, że każdy uczestnik znajdzie coś, co go zainteresuje - podsumowują pracownicy CK w Ostródzie

Elbląg. Dzieci zdewastowały plac zabaw

QUIZ. Perfect kończy działalność. Dokończysz teksty piosenek zespołu? Dopasuj je do tytułu!

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst piosenki Perfectu: "Kumpel radio zniósł, usłyszałem..."