ratusz

i

Autor: UM Iława

Samorząd

Ostatnia szansa, aby wziąć udział w iławskiej loterii podatkowej

2024-05-16 16:02

Tylko do końca piątku 17 maja można zgłosić udział w loterii podatkowej „Rozlicz Pit w Iławie” i wygrać nawet 7000 zł. Losowanie zwycięzców zaplanowane jest na 6 czerwca, a w puli nagród jest łącznie 12,5 tys. złotych!

- To już trzecia edycja zainicjowanej przeze mnie w 2022 roku loterii podatkowej, w których nagrody pieniężne trafiły do mieszkańców Iławy. W 2022 roku nagrodę główną otrzymała pani Beaty z Iławy, a w 2023 roku pani Anna. W tym roku znów każdy ma równe szanse! Do wygrania jest łącznie 12,5 tys. złotych: nagroda główna to 7 000 zł, a nagrody dodatkowe to 3 x 1 000 zł oraz 5 x 500 zł.- zachęca burmistrz Dawid Kopaczewski

Udział w loterii jest całkowicie bezpłatny, a warunkiem uczestnictwa jest rozliczenie PIT w Urzędzie Skarbowym w Iławie i wskazanie miasta Iławy jako miejsca zamieszkania. Formalnością jest już tylko zgłoszenie na stronie www.pitwilawie.pl do piątku 17 maja do północy.

-Rozliczenie podatku w Iławie uprawni Państwa także do korzystania z ulg przez kolejny rok , które daje Iławska Karta Mieszkańca, więc warto! Serdecznie zapraszam do udziału i trzymam kciuki podczas losowania. – dodaje burmistrz Dawid Kopaczewski.

NIE DO WIARY co się stało z Polakami! Już nie NARZEKAJĄ! Dobrze mi się żyje… | Komentery

Gryzące czy niegryzące? Sprawdź, czy poznasz owady, które kąsają nas na spacerach

Pytanie 1 z 10
Jaki owad jest na zdjęciu?
komar