Narkotyki znalezione u kolejnego kierowcy w regionie

i

Autor: Pixabay Narkotyki znalezione u kolejnego kierowcy w regionie

Narkotyki znalezione u kolejnego kierowcy w regionie

2021-11-23 11:47

Nawet do 3 lat pozbawienia wolności może grozić mężczyźnie w wieku 26 lat, przy którym dzielnicowi z Biskupca zabezpieczyli narkotyki. Były w samochodzie oraz mieszkaniu.

W Bielicach dzielnicowi dokonali kontroli drogowej mężczyzny kierującego samochodem marki Toyota Avensis. Podczas przeszukania jego auta policjanci znaleźli w schowku plastikowe pudełko z zawartością suszu roślinnego, koloru brunatnego. Mieszkaniec gminy Biskupiec został zatrzymany.

Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci zabezpieczyli kolejne pojemniki i woreczki ze środkami zabronionymi. Przeprowadzone badania potwierdziły przypuszczenia policjantów, że zabezpieczone substancje to marihuana i amfetamina. 26- latek usłyszał już zarzut.

W myśl Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii „Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3”.

Zabezpieczone narkotyki

i

Autor: KPP NML Zabezpieczone narkotyki

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Wzruszające powitanie policjanta

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Sytuacja na granicy to koszmar. Obowiązkiem jest bronić granic i za to dziękuję. Jednocześnie obowiązkowo trzeba pomóc ludziom, którzy bez wsparcia umrą. Dlatego opublikowałam bardzo rzeczowy i wyważony post na Instagramie. Kim jestem?