natalia nykiel free banner

i

Autor: Iławskie Centrum Kultury

Muzyczne zakończenie wakacji w Iławie i koncert Natalii Nykiel za darmo!

2020-08-28 16:04

Muzyczny weekend w Iławie z Natalią Nykiel był zaplanowany już od początku wakacji ale teraz, dzięki decyzji ICK, bawić się na koncercie mogą wszyscy!

Muzyczne Zakończenie Wakacji to dwa koncerty, które organizuje w Iławie Iławskie Centrum Kultury. Pierwszy, z grupami Luxtorpeda oraz Pięć Dwa, odbędzie się w sobotę 29 sierpnia.

Drugi koncert, to znana z eskowej anteny z niejednego HIT-u - Natalia Nykiel.

Natalia Nykiel weszła na muzyczny rynek mocnym krokiem. Jej debiutancki album „Lupus Electro”, który ukazał się w 2014 roku zrewolucjonizował polską scenę elektroniczną i popową. Albumem stworzonym we współpracy z takimi artystami jak Katarzyna Nosowska, Bunio z Dick4Dick, Paulina Przybysz, Karolina Kozak, Budyń z zespołu Pogodno i producent płyty Fox, Natalia zapełniła trwającą od wielu lat na rodzimym rynku muzycznym lukę – nie oglądając się na obowiązujące trendy, otworzyła nowy, od dawna wyczekiwany rozdział na gruncie polskiego electro popu.

Album uzyskał status Złotej Płyty, a single z tej płyty sprzedały się w nakładzie ponad 250 tys. kopii (utwory „Bądź duży” i „Error” uzyskały statusy Diamentowych Płyt, singiel „Error” dotarł do pierwszego miejsca zestawienia AirPlay!). Jednocześnie Natalia stała się niekwestionowaną muzyczną ikoną sieci, teledyski do jej utworów mają łącznie ponad 170 milionów wyświetleń!

Jej koncerty cieszą się ogromną popularnością. Jest jedną z niewielu polskich artystek, której koncerty to koncepcyjne widowiska. Wystąpiła na najważniejszych festiwalach w kraju i zagranicą.

„Origo” jest pierwszym w karierze wydawnictwem Natalii, które ukazało się na ryku międzynarodowym. Album zebrał znakomite recenzje krytyków oraz zadebiutował na 2 miejscu bestsellerów Empiku. Otrzymał także nominację do Fryderyka 2020 w kategorii Album Roku Elektronika.

Miał być biletowany, a będzie za darmo!

ICK właśnie poinformowało, że początkowo zakładany wstęp biletowany jednak zostaje zniesiony:

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla fanów Natalii Nykiel. Chcemy, żeby tegoroczne wakacje zakończyły się miłym akcentem i młodzież z pozytywną energią oraz naładowanymi akumulatorami rozpoczęła nowy rok szkolny. Dlatego postanowiliśmy, że wstęp na koncert będzie ‼️ BEZPŁATNY‼️ Osoby, które zakupiły już bilet na wydarzenie, dostaną zwrot środków przelewem na konto. Zapraszamy wszystkich do Amfiteatru im. Louisa Armstronga w Iławie na koncert Natalia Nykiel, który odbędzie się już w tę niedzielę (30 sierpnia) o godz. 20:00 - czytamy na stronie organizatora.

natalia nykiel free plakat

i

Autor: Iławskie Centrum Kultury
Sonda
Która piosenka Natalii Nykiel jest twoją ulubioną?
Ile kosztuje szkolna wyprawka w 2020?