policja samochód

i

Autor: KPP Iława zdjęcie ilustracyjne

Mieszkaniec powiatu iławskiego z amfetaminą i amunicją w domu

2022-12-13 14:37

Iławscy funkcjonariusze wydziału kryminalnego ustalili, że jeden z mieszkańców powiatu iławskiego może posiadać narkotyki... posiadał też amunicję!

Kto bez wymaganego zezwolenia posiada broń palną lub amunicję, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8 – m. in.: z takiego artykułu w najbliższym czasie będzie tłumaczył się 23 – latek. Mężczyzna posiadał amfetaminę i amunicję kiedy do jego domu przyszli policjanci.

Iławscy funkcjonariusze wydziału kryminalnego ustalili, że jeden z mieszkańców naszego powiatu może posiadać narkotyki. Dlatego zaraz po uzyskaniu informacji o miejscu zamieszkania mężczyzny pojechali do jego domu.

Okazało się, że 23- latek posiadał biały proszek, który po zbadaniu narkotestem okazał się amfetaminą. W trakcie dalszych czynności policjanci znaleźli jeszcze dwie sztuki amunicji. Jak twierdził młody mężczyzna znalazł je na polu po polowaniu kiedy to naganiał zwierzęta.  Funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca powiatu iławskiego i osadzili w policyjnej celi. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów mężczyźnie. Kodeks karny za samo posiadanie bez wymaganego zezwolenia amunicji przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 8.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Kraków. Sprawcy brutalnego rozboju w rękach policji. Rozpoznał ich czytelnik mediów

QUIZ. Czy rozpoznasz błędy językowe w zdaniach? 8/12 będzie sukcesem

Pytanie 1 z 12
Wskaż poprawe zdanie: