pety przez balkon

i

Autor: pixabay Mieszkaniec Iławy rzucał pety przez balkon i głośno słuchał muzyki. Usłyszał wyrok!

Uciążliwi sąsiedzi

Mieszkaniec Iławy rzucał pety przez balkon i głośno słuchał muzyki. Usłyszał wyrok!

2023-10-30 11:21

Śmiecił i uprzykrzał się sąsiadom, za karę ma popracować społecznie. To finał sprawy z czerwca tego roku, gdy iławska policja została powiadomiona o niegrzecznym sąsiedzie.

Sprawa zaczęła się w czerwcu 2023 r. iławscy policjanci zostali wtedy poinformowani o niegrzecznym sąsiedzie. Zgłaszający oświadczył, że mężczyzna notorycznie głośno słucha muzyki i wyrzuca niedopałki papierosów z balkonu na tereny zielone.

W związku z tym, że mężczyzna nie słuchał osób, które zwracały mu uwagę pokrzywdzony postanowił o wszystkim poinformować policjantów. Funkcjonariusze przeprowadzili postępowanie, podczas którego mężczyzna usłyszał zarzuty.

29 – latek za zakłócanie spokoju i spoczynku nocnego a także zaśmiecanie miejsca publicznego niedopałkami papierosa usłyszał wyrok: miesiąca ograniczenia wolności połączonej z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnie kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 30 godzin miesięcznie i musi opłacić koszty sądowe.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres ilawa@eska.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Piękna pogoda zachęcała do cmentarnych porządków

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Członkowie MENSY zdobędą maks. 8/10, a ty?

Pytanie 1 z 10
Ile lat trwał w Polsce okres rozbicia dzielnicowego?