krew

i

Autor: pixabay.com

Michał potrzebuje krwi. Iławscy policjanci organizują pomoc dla kolegi

2021-05-11 13:17

Po raz kolejny w Komendzie Powiatowej Policji w Iławie „poleje się” policyjna krew. Akcja zbiórki krwi dla osób jej potrzebujących to inicjatywa policjantów i pracowników cywilnych

W czwartek 13 maja policjanci z Iławy oraz pracownicy cywilni iławskiej komendy po raz kolejny oddadzą honorowo krew.  Zbiórka krwi rozpocznie się o godz. 8:00 w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Iławie. Celem przeprowadzenia akcji jest zebranie tego cennego leku od policjantów, pracowników cywilnych, i wszystkich chętnych, dla chorego policjanta Michała, który walczy o życie. Organizatorem akcji jest Klub Honorowych Dawców Krwi „Kropelka Życia” działający przy Komendzie Powiatowej Policji w Iławie.

- Chętnych do udziału w akcji oddania krwi zapraszamy z dowodem osobistym lub Legitymacją Honorowego Dawcy Krwi do budynku iławskiej Policji - mówi Joanna Kwiatkowska, rzecznik iławskiej policji. - Dotychczasowe akcje zbiórki krwi cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród policjantów i pracowników cywilnych iławskiej komendy, więc i tym razem mamy nadzieję, że uda nam się podzielić swoją krwią z potrzebującymi. Mile widziane są również wszystkie osoby chętne spoza środowiska policyjnego chcące pomóc w zbiórce tego drogocennego leku.

plakat

i

Autor: KPP Iława
Ukradł 800 tysięcy, wpadł po 20 sekundach

Quiz. Herby polskich miast

Pytanie 1 z 15
Którego miasta jest to herb?
Olsztyn